XS
SM
MD
LG

Rezultati Druge lige odbojkašica

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1

II KOLO            

OK „PLIVA“ -  OK„SMEČ“  
Utakmica odložena
I sudija: Goran Samardžić  iz Banja Luke
II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

 III KOLO            

OK„SMEČ“- OK „BORAC“   3:0 (25:14,25:20,25:20) 75:54 
Novi Grad, 20.10.2018. godine.
I sudija: Milana Kočić iz Gradiške
II sudija: Mile Ninić iz Laktaša


OK „PRIJEDOR“ - OK„PLIVA“  3:1 (25:19,25:17,21:25,25:19) 96:80
Prijedor, 20.10.2018. godine 
I sudija: Miodrag Kočić  iz Gradiške
II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke


OK „LAKTAŠI“ - ŽOK„GRADIŠKA“  0:3 (22:25,20:25,15:25) 57:75
Laktaši, 20.10.2018. godine
I sudija: Dejan Stojičić  iz Mrkonjić Grada
II sudija: Goran Samardžić  iz Banja Luke

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

III KOLO                                                   

OK„PANTER“- OK„DERVENTA 2“  3:0 (25:13,25:5,25:16) 75:34
Doboj, 21.10.2018. godine 
I sudija: Pavle Dostanić iz Doboja
II sudija: Srđan Bencun  iz Modriče

OK „KOTOR VAROŠ “ -  OK „SMEČ DN“  2:3 (16:25,23:25,25:19,25:18,12:15) 101:102
Kotor Varoš, 20.10.2018. godine 
I sudija: Iljić Lidija iz Dervente 
II sudija: Danijel Kopuz  iz Mrkonjić Grada

 

OK„UKRINA“-  ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“    0:3 (20:25,22:25, 15:25) 57:75
Prnjavor, 20.10.2018. godine
I sudija: Dušica Kovač iz Banja Luke
II sudija: Dragan Miškić iz Obudovca

 

 DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA  3                                   

III KOLO                                                   

OK „DRINA “   OK „MLADOST“  3:0 (25:19,25:15 ,25:17)  75:51
Zvornik, 21.10.2018. godine 
I sudija: Nebojša Simeunović iz Lopara 
II sudija: Dejan Jovanović iz Bijeljine


ŽOK„BRATUNAC“- ŽOK „JAHORINA 2“    3:0 (25:15,25:16,25:20) 75:51
Bratunac, 21.10.2018. godine 
I sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca 
II sudija: Marko Marković iz Zvornika


OK„LIBERO“ ŽOK „RADNIK 2“    1:3 (25:21,18:25,22:25,18:25) 83:96
Bijeljina, 21.10.2018. godine 
I sudija: Svjetlana Milić iz Bijeljine 
II sudija: Zoran Avramović iz Brčkog

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA   4

 III KOLO                                                   

OK „VELEŽ“ - OK„RUDO“  3:1 (25:17,29:31,28:26,25:17) 107:91
Nevesinje, 21.10.2018. godine 
I sudija: Petar Koprivica iz Gacka 
II sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva


ŽOK „LEOTAR “ -  OK „STAKORINA“  3:0 (25:15,25:10,25:21) 75:46
Trebinje, 21.10.2018. godine 
I sudija: Dragan Pešut iz Ljubinja 
II sudija: Miodrag Ilić  iz Ljubinja


ŽOK„GACKO 2“ - OK „ZELENGORA“    3:1 (25:18,32:30, 22:25,25:14)  104:87
Gacko, 21.10.2018. godine 
I sudija: Vera Kapor iz Foče
II sudija: Slobodan Antunović iz Gacka

 

 

Kozara Gradiška


Rudo : Gacko 2
OK Leotar 3 : 0 Zelengora
Velež : ŽOK Leotar
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 ŽOK Leotar 5 5 0 14
2 Velež 4 4 0 12
3 OK Leotar 5 3 2 9
4 Zelengora 5 1 4 5
5 Gacko 2 4 1 3 4
6 Stakorina 5 2 3 4
7 Rudo 4 0 4 0