Leotar slavio u Derventi

Rukometaši Dervente upisali su još jedan poraz u Premijer ligi, a ovaj put na domaćem parketu poraženi su od Leotara rezultatom 25:28.

Foto facebook RK Leotar

Dervenćani su igrali dobro u prvom dijelu, te na kraju prvih 30. minuta imali i prednost od dva pogodka (12:10). Ipak, u nastavku četa Milorada Bjeloševića je pala, što su gosti iz Trebinja iskoristli i stigli do tri boda (25:28).

Prvo ime u porazu Dervente bio je Davor Živanić sa 7 pogodaka, a pratili su ga Pekić i Mišanović sa po 5, dok je kod gostiju najbolji bio Aleksandar Glendža sa 7 pogodaka.

U narednom kolu Derventa gostuje u Istočnom Sarajevu kod Slavije, dok Leotar dočekuje Goražde.

RK Derventa – RK Leotar 25:28 (12:10)