XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2017 17:30 Mladost(G) - Budućnost 3:2
2 20.08.2017 17:30 Sloga Junajted - Mladost(G) 4:1
3 26.08.2017 17:30 Mladost(G) - Proleter 3:1
4 03.09.2017 17:00 Mladost(R) - Mladost(G) 2:0
5 09.09.2017 17:00 Mladost(G) - Guber 2:2
6 16.09.2017 16:30 Ilićka 01 - Mladost(G) 4:0
7 23.09.2017 16:00 Mladost(G) - Sloga 0:5
8 01.10.2017 16:00 Velež - Mladost(G) 2:0
9 07.10.2017 15:30 Mladost(G) - Mladost(BS) 1:0
10 14.10.2017 15:00 Mladost(G) - Jedinstvo(Br) 4:1
11 21.10.2017 15:00 Glasinac 2011 - Mladost(G) 4:0
12 28.10.2017 14:30 Mladost(G) - Leotar 1:1
13 04.11.2017 14:00 Drina HE - Mladost(G) 1:2
14 11.11.2017 13:30 Mladost(G) - Jedinstvo(Bč) 2:0
15 18.11.2017 13:00 Famos - Mladost(G) 3:0
16 18.03.2018 14:00 Budućnost - Mladost(G) 1:1
17 29.03.2018 15:30 Mladost(G) - Sloga Junajted 7:0
18 01.04.2018 16:00 Proleter - Mladost(G) 2:2
19 04.04.2018 16:00 Mladost(G) - Mladost(R) 4:0
20 07.04.2018 16:00 Guber - Mladost(G) 1:1
21 14.04.2018 16:30 Mladost(G) - Ilićka 01 5:0
22 22.04.2018 16:30 Sloga - Mladost(G) 2:0
23 28.04.2018 17:00 Mladost(G) - Velež 0:0
24 02.05.2018 17:00 Mladost(BS) - Mladost(G) 2:3
25 03.05.2018 17:00 Jedinstvo(Br) - Mladost(G) 3:1
26 12.05.2018 17:00 Mladost(G) - Glasinac 2011 3:1
27 19.05.2018 17:30 Leotar - Mladost(G) 2:1
28 27.05.2018 17:30 Mladost(G) - Drina HE 1:2
29 03.06.2018 18:00 Jedinstvo(Bč) - Mladost(G) 4:1
30 10.06.2018 18:00 Mladost(G) - Famos 4:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Republike Srpske - Liga za šampiona Sloga 30 24 3 3 75
2 Famos 30 14 6 10 48
3 Leotar 30 15 3 12 48
4 Glasinac 2011 30 13 8 9 47
5 Budućnost 30 12 10 8 46
6 Jedinstvo(Br) 30 13 4 13 43
7 Velež 30 12 5 13 41
8 Mladost(G) 30 11 7 12 40
9 Drina HE 30 12 4 14 40
10 Guber 30 11 6 13 39
11 Jedinstvo(Bč) 30 10 8 12 38
12 Ilićka 01 30 11 5 14 38
13 Sloga Junajted 30 11 4 15 37
14 Proleter 30 11 4 15 37
15 Mladost(R) 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Mladost(BS) 30 7 3 20 24