XS
SM
MD
LG

30.05.2018 17:30 Radnik 1 : 1 Sloboda
30.05.2018 15:00 Željezničar 1 : 0 Sarajevo
30.05.2018 18:00 Zrinjski 2 : 0 Velež
30.05.2018 18:00 Krupa 0 : 0 Mladost
30.05.2018 17:00 Čelik 0 : 2 Borac
30.05.2018 17:00 GOŠK 1 : 3 Vitez
30.05.2018 17:00 Široki Brijeg 2 : 0 Zvijezda 09
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Sarajevo 26 22 1 3 67
2 Zrinjski 26 16 5 5 53
3 Zvijezda 09 26 15 6 5 51
4 Željezničar 26 14 7 5 49
5 Sloboda 26 14 4 8 46
6 Široki Brijeg 26 13 4 9 43
7 Krupa 26 12 4 10 40
8 Radnik 26 11 6 9 39
9 Velež 26 10 2 14 32
10 Borac 26 10 1 15 31
11 Mladost 26 9 3 14 30
12 Čelik 26 4 6 16 18
13 Vitez 26 2 5 19 11
14 GOŠK 26 2 2 22 8

02.06.2018 17:00 Radnik 1 : 0 GOŠK
01.06.2018 18:00 Krupa 1 : 0 Sloboda
02.06.2018 11:30 Zrinjski 0 : 0 Široki Brijeg
30.05.2018 17:00 Mladost 1 : 0 Borac
02.06.2018 13:00 Čelik 0 : 1 Željezničar
02.06.2018 12:00 Vitez 0 : 5 Sarajevo
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Sarajevo 33 24 5 4 77
2 Željezničar 33 20 4 9 64
3 Široki Brijeg 33 18 9 6 63
4 Borac 33 18 5 10 59
5 Mladost 33 18 4 11 58
6 Zrinjski 33 15 7 11 52
7 Radnik 33 15 7 11 52
8 Krupa 33 13 8 12 47
9 Sloboda 33 11 8 14 41
10 Čelik (-3) 33 8 7 18 28
11 Vitez 33 2 5 26 11
12 GOŠK 33 0 3 30 3

02.06.2018 15:00 Radnik 10 : 1 GOŠK
01.06.2018 16:00 Krupa 0 : 1 Sloboda
02.06.2018 10:00 Zrinjski 1 : 2 Široki Brijeg
30.05.2018 15:30 Mladost 0 : 3 Borac
02.06.2018 11:00 Čelik 0 : 0 Željezničar
02.06.2018 10:00 Vitez 0 : 1 Sarajevo
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Sarajevo 33 28 4 1 88
2 Željezničar 33 25 3 5 78
3 Borac 33 22 4 7 70
4 Široki Brijeg 33 19 7 7 64
5 Sloboda 33 18 6 9 60
6 Radnik 33 16 8 9 56
7 Krupa 33 15 4 14 49
8 Zrinjski 33 11 1 21 34
9 Vitez 33 8 4 21 28
10 Čelik (-3) 33 7 6 20 24
11 Mladost 33 3 2 28 11
12 GOŠK 33 0 3 30 3

01.04.2018 16:00 Radnik Bumerang 5 : 0 Iskra
01.04.2018 16:00 Gradina 2 : 3 Banja Luka
31.03.2018 16:00 Lokomotiva 0 : 2 Fortuna
31.03.2018 12:00 Sloga 0 : 9 SFK 2000
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) SFK 2000 14 13 1 0 40
2 Doigravanje (Play Off) Radnik Bumerang 14 9 1 4 28
3 Doigravanje (Play Off) Iskra 14 7 4 3 25
4 Doigravanje (Play Off) Lokomotiva 14 6 2 6 20
5 Play Out Fortuna 14 6 1 7 19
6 Play Out Banja Luka 14 4 3 7 15
7 Play Out Gradina 14 4 2 8 14
8 Play Out Sloga 14 0 0 14 0


20.05.2018 17:00 Radnik 3 : 3 Široki Brijeg
19.05.2018 17:00 Željezničar 2 : 1 Sarajevo
20.05.2018 17:00 Zrinjski 4 : 0 Krupa
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Zrinjski 32 21 6 5 69
2 Plasman u evropska takmičenja Željezničar 32 19 6 7 63
3 Plasman u evropska takmičenja Sarajevo 32 17 5 10 56
4 Plasman u evropska takmičenja Široki Brijeg 32 16 8 8 56
5 Radnik 32 12 9 11 45
6 Krupa 32 10 10 12 40

19.05.2018 17:00 Vitez 1 : 2 GOŠK
19.05.2018 17:00 Borac 2 : 0 Sloboda
19.05.2018 17:00 Mladost 0 : 3 Čelik
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GOŠK 32 13 6 13 45
2 Mladost 32 11 9 12 42
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Gubitak licence za PL Borac 32 10 8 14 38
4 Sloboda 32 9 9 14 36
5 Čelik 32 8 4 20 28
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Vitez 32 3 6 23 15

05.06.2018 18:00 Tekstilac Kort 1 : 5 Zvijezda 09
09.06.2018 18:00 Drina 2 : 2 Slavija
09.06.2018 18:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Podrinje
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga BH Telecom Premijer liga Zvijezda 09 32 25 6 1 81
2 Rudar Prijedor 32 21 8 3 71
3 Drina 32 11 13 8 46
4 Slavija 32 11 12 9 45
5 Tekstilac Kort 32 10 9 13 39
6 Podrinje 32 10 6 16 36

09.06.2018 18:00 Željezničar Sport Team 2 : 3 Sloga
09.06.2018 18:00 Napredak 0 : 1 Sloboda
09.06.2018 18:00 Sutjeska 2 : 0 Kozara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sutjeska 32 9 10 13 37
2 Kozara 32 9 10 13 37
3 Željezničar Sport Team 32 9 7 16 34
4 Sloboda (-6) 32 11 6 15 33
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga RS – Zapad Sloga 32 7 10 15 31
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga RS – Istok Napredak 32 6 9 17 27