XS
SM
MD
LG

18.08.2018 17:00 Čelik 2 : 0 Zvijezda 09
19.08.2018 20:00 Sarajevo 4 : 2 Zrinjski
19.08.2018 20:00 Tuzla City 0 : 2 Željezničar
18.08.2018 17:00 Krupa 3 : 0 GOŠK
20.08.2018 20:00 Široki Brijeg 0 : 0 Sloboda
18.08.2018 17:00 Radnik 3 : 1 Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Željezničar 6 4 1 1 13
2 Plasman u evropska takmičenja Široki Brijeg 6 3 3 0 12
3 Plasman u evropska takmičenja Sarajevo 6 3 2 1 11
4 Radnik 6 2 4 0 10
5 Čelik 6 3 1 2 10
6 Krupa 6 2 3 1 9
7 Sloboda 6 2 2 2 8
8 Zrinjski 5 2 0 3 6
9 GOŠK 6 1 2 3 5
10 Tuzla City 6 1 1 4 4
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zvijezda 09 5 0 3 2 3
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost 6 0 2 4 2

19.08.2018 17:30 Željezničar Sport Team 0 : 1 Sloboda
18.08.2018 17:30 Sloga 3 : 1 Slavija
18.08.2018 17:30 Drina 1 : 1 Alfa
18.08.2018 20:00 Sutjeska 2 : 1 Rudar Prijedor
18.08.2018 17:30 Kozara 1 : 0 Podrinje
18.08.2018 19:30 Borac 2 : 1 Tekstilac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Sloga 2 2 0 0 6
2 Doigravanje (Play Off) Borac 2 2 0 0 6
3 Doigravanje (Play Off) Kozara 2 2 0 0 6
4 Doigravanje (Play Off) Slavija 2 1 0 1 3
5 Doigravanje (Play Off) Sutjeska 2 1 0 1 3
6 Doigravanje (Play Off) Podrinje 2 1 0 1 3
7 Play Out Sloboda 2 1 0 1 3
8 Play Out Drina 2 0 2 0 2
9 Play Out Rudar Prijedor 2 0 1 1 1
10 Play Out Alfa 2 0 1 1 1
11 Play Out Tekstilac 2 0 0 2 0
12 Play Out Željezničar Sport Team 2 0 0 2 0

18.08.2018 17:30 Velež 3 : 1 Goražde
19.08.2018 17:30 Olimpik 3 : 1 Igman
18.08.2018 17:30 Zvijezda 2 : 1 Vitez
18.08.2018 17:30 Metalleghe-BSI 1 : 2 Orašje
18.08.2018 17:30 Novi Travnik 2 : 2 Rudar
18.08.2018 17:30 Bratstvo 1 : 0 Slaven
18.08.2018 17:30 Bosna 1 : 0 TOŠK
18.08.2018 17:30 Čapljina 0 : 1 Jedinstvo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Velež 2 2 0 0 6
2 Zvijezda 2 2 0 0 6
3 Jedinstvo 2 2 0 0 6
4 Olimpik 2 1 1 0 4
5 Metalleghe-BSI 2 1 0 1 3
6 TOŠK 2 1 0 1 3
7 Slaven 2 1 0 1 3
8 Igman 2 1 0 1 3
9 Orašje 2 1 0 1 3
10 Bosna 2 1 0 1 3
11 Bratstvo 2 1 0 1 3
12 Vitez 2 0 1 1 1
13 Novi Travnik 2 0 1 1 1
14 Rudar 2 0 1 1 1
15 Goražde 2 0 0 2 0
16 Čapljina 2 0 0 2 0

18.08.2018 17:30 Karanovac 3 : 0 Sloga(T)
22.08.2018 17:30 Borac : Sloga(S)
19.08.2018 17:30 Omarska 2 : 0 Proleter
18.08.2018 17:30 Sloga(D) 3 : 1 Laktaši
18.08.2018 17:30 Sloboda 3 : 0 Ozren
19.08.2018 17:30 Mladost 1 : 2 Vranjak
19.08.2018 17:30 Dubrave 4 : 0 Polet 1926
19.08.2018 11:00 Jedinstvo 4 : 3 Ljubić
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Karanovac 2 2 0 0 6
2 Vranjak 2 2 0 0 6
3 Sloga(D) 2 1 1 0 4
4 Mladost 2 1 0 1 3
5 Dubrave 2 1 0 1 3
6 Sloboda 2 1 0 1 3
7 Laktaši 2 1 0 1 3
8 Sloga(S) 1 1 0 0 3
9 Ljubić 2 1 0 1 3
10 Jedinstvo 2 1 0 1 3
11 Omarska 2 1 0 1 3
12 Proleter 2 1 0 1 3
13 Ozren 2 0 1 1 1
14 Borac 1 0 0 1 0
15 Sloga(T) 2 0 0 2 0
16 Polet 1926 2 0 0 2 0

19.08.2018 17:30 Velež 2 : 1 Famos
19.08.2018 17:30 Glasinac 2011 2 : 1 Stakorina
18.08.2018 17:30 Ilićka 01 0 : 2 Jedinstvo(Bč)
18.08.2018 17:30 Leotar 4 : 0 Proleter
18.08.2018 17:30 Bratstvo 0 : 2 Guber
19.08.2018 17:30 Jedinstvo(Br) 4 : 1 Budućnost
18.08.2018 17:30 Mladost(G) 1 : 1 Drina HE
19.08.2018 17:30 Mladost(R) 5 : 0 Sloga Junajted
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Leotar 2 2 0 0 6
2 Jedinstvo(Bč) 2 2 0 0 6
3 Mladost(R) 2 1 1 0 4
4 Jedinstvo(Br) 2 1 1 0 4
5 Mladost(G) 2 1 1 0 4
6 Velež 2 1 1 0 4
7 Guber 2 1 0 1 3
8 Stakorina 2 1 0 1 3
9 Glasinac 2011 2 1 0 1 3
10 Ilićka 01 2 1 0 1 3
11 Drina HE 2 0 2 0 2
12 Bratstvo 2 0 1 1 1
13 Budućnost 2 0 1 1 1
14 Famos 2 0 0 2 0
15 Proleter 2 0 0 2 0
16 Sloga Junajted 2 0 0 2 0