Sarajevo – Zaria 5:6 (2:1, 2:0)

Olimpijski stadion „Koševo“. Gledalaca: 10.000. Sudija: Aleksandras Anufrijevs (Litvanija). Strijelci: 1:0 Hebibović (13), 2:0 Kadušić (35 – penal), 2:1 Zaginailov (60). Strijelci iz penala: Hodžić, Ivetić, Al. Bekić, Sarić i Anđušić za Sarajevo, a Slinkin, Suvorov, Golovatenko, Zaginailov, Mihailov i Foksa za Zariu. Žuti kartoni: Mihojević, Sarić, Hodžić (Sarajevo), Jermak, Mihailov, Foksa, Suvorov (Zaria). Crveni karton: Andrej Novikov (Zaria) u 90+4. minutu. SARAJEVO: Pavlović, Kadušić (od 58. Hodžić), Novaković, Mihojević, Al. Bekić, Radovac, Sarić, Hebibović (od 87. Ivetić), Rahmanović (od 73. Anđušić), Crnkić, Kuzmanović. ZARIA: Paščenko, Foksa, Galovatenko, Novikov, Jermak, Tigirlas (od 46. Suvorov), Gomez (od 91. Trifonov), Mihailov, Ovseaničov (od 73. Slinkin), Rata, Zaginailov. Fudbaleri Sarajeva eliminisani su na startu evropskog takmičenja jer su eliminisani od moldavskog predstavnika Zarie poslije lošijeg izvođenja penala. U 86. minutu Sarajevo je imali priliku da postigne treći pogodak i riješi pitanje pobjednika, ali je Nermin Crnkić promašio jedanaesterac, golman Paščenko je odbranio njegov šut i odveo utakmicu u produžetke. Junak susreta je pomenuti golman koji je u sedmoj seriji penala odbranio šut Mići Kuzmanoviću, a prije toga prečku je pogodio kapiten Marko Mihojević. U petoj seriji preko gola za Zari je šutirao Jermak. Sarajevo je bilo bolje, imalo više prilika, ali je eliminisano.