Ljubić poražen u Petrovu
U okviru 18.kola Druge lige Republike Srpske Zapad fudbaleri prnjavorskog Ljubića poraženi su na gostovanju ekipi Ozrena rezultatom 4:3. Bio je ovo prvi poraz Ljubića ovog proljeća i ponovo se pokazalo da je odbrana najveći problem ovog tima trenutno, jer su u Petrovu primili deseti gol na tri odigrane utakmice u drugom dijelu prvenstva. Prvi su do prednosti došli „Plavi“, i to u 14.minutu susreta golom kapitena Segića.  Brz povratak domaćina i najavu odličnog meča obilježio je samo dva minuta kasnije Vladan Lukić, da bi već u 20.minutu na semaforu pisalo 2:1 za domaće nakon gola Siniše Stjepanovića. Nisu se gosti predali nakon brzog preokreta ekipe Ozrena nego su nastavili sa još jačim napadima ka golu domaćih.  Već u 27.minutu Aleksandar Žižak vraća stvari na početak, a da „Plavi“ na odmor odu sa prednošću pobrinuo se Dejan Živković pet minuta kasnije. Kao što fudbaleri Ljubića nisu gubili glavu kada su bili u rezultatskom zaostatku u prvom poluvremenu tako su i domaći fudbaleri pregrupisali redove i zaigrali na visokom nivou u drugom dijelu igre. Vladan Lukić je u 58.minutu postigao svoj drugi gol i donio novo izjednačenje na susretu, da bi samo minut kasnije postigao het-trik i ispostaviće se na kraju osigurao prva tri boda za svoj tim ovog proljeća. Pokušavali su Prnjavorčani do kraja susreta da dođu do barem jednog osvojenog boda ali se mreže u Petrovu više nisu tresle. U narednom kolu Ljubić na svom terenu dočekuje ekipu BSK-a iz Banjaluke, dok će ekipa Ozrena gostovati u Laktašima.