Zvezda pobjedila na zaleđenom terenu u Surdulici
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radnika u Surdulici u poslednjem meču jesenjeg djela šampionata 2:1. Na gotovo zaleđenom terenu u Surdulici vidio se dobar fudbal za te uslove. Poveli su domaćini golom Nikolića u 10.minutu, nakon čega je tim Miodraga Božovića preuzeo kontrolu na utakmicom. Napadali su „crveno beli“, stvarali šanse, ali gola nije bilo, sve do 25.minuta kada je Anđelković sa bijele tačke izjednačio. Drugo poluvrijeme je počelo pauzom zbog bakljade „Delija“, a malo kasnije su domaći tražili penal, ipak sudija je mislio drugačije. Ponovo je Zvezda napadala i u 87.minuti Anđelković je ubacio, a Zlatanović je nezgodno udario loptu i ona je otišla u njegovu mrežu. Do kraja su domaći imali još jednu šansu, ali je lopta otišla pored gola. Ovom pobjedom Crvena zvezda je završila jesenji dio šampionata na prvom mjestu Superlige Srbije.