Ubjedljiva pobjeda BiH u Ivankovu
Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je na gostovanju u Ivankovu u prijateljskom meču selekciju Hrvatske sa 4:1. Dva gola za kadete BiH (U17) postigao je Milan Savić u 35 i 47,  Dobrica Tegeltija je iz jedanaesterca u 45, te Ahmed Hasanović u 56.minutu. Dosuđena su i dva penala za Hrvatsku, ali je golman Matej Perković oba odbranio. Jedini pogodak za domaći sastav postigao je Marko Hanjulak u 76.minuti. Iste selekcije će se ponovo sastati u četvrtak, 8. decembra u 13.00 sati na stadionu „Tušanj“ u Tuzli. HRVATSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 1:4 (0:1) HRVATSKA: Ivor Pandur, Petar Mikulić, Leon Ernst-Habib, Luka Pavlak, Filip Tomasković, Juraj Ljubić, Mihael Kuprešak, Marin Romić, Marko Martinović, Patrick Stanić, Mateo Les. Igrali su još: Dominik Cikac, Jurica Barišić, Stipe Radić, Marko Hanuljak, Ante Palaversa, Toni Fruk, Michele Sego, Josip Mitrović. Selektor: Dario Bašić. BOSNA I HERCEGOVINA: Matej Perković, Dobrica Tegeltija, Rijad Sadiku, Jusuf Gazibegović, Mufid Salčin, Stefan Santrač, Eldin Omerović, Dino Kurbegović, Marko Brkić, Milan Savić, Elvis Mehanović. Igrali su još: Armin Imamović, Ahmed Hasanović, Domagoj Marušić, Enio Zilić, Alen Dejanović, Denis Kahrimanović, Kenim Devedžić, Igor Savić, David Radovac. Selektor: Sakib Malkočević.