Kakav pad Liverpula

Fudbaleri Bornmuta savladali su Liverpul 4:3 u prvom meču današnjeg programa Premijer lige. Liverpul je gospodario u prvom poluvremenu, stekao dva gola prednosti preko Manea i Origija, pa se činilo da problema u ovoj utakmici neće biti.

Vilson je u nastavku susreta sa bijele tačke smanjio na 1:2, ali Emre Čan fantastičnim pogotkom vraća veliko vođstvo "redsima".

Bornmut je poznat kao tim koji u svakoj utakmici igra maksimalno borbeno bez obzira na rezultat, a opuštenost Liverpula znali su da kazne.

"Trešnjice" su finiš odigrale kao u transu. Frejzer je u 76. minutu opet smanjio prednost rivala, a samo dva minuta kasnije isti igrač je asistirao Kuku, koji poravnava na 3:3.

Potpuni preokret dogodio se u četvrtom minutu nadokande. Nejtan Ake je zadao konačni udarac za veliko slavlje Bornmuta.

Liverpul je treći na tabeli i sada kaska za vodećim Čelsijem četiri boda, dok je Bornmut ovom spektakulanom pobjedom skočio na desetu poziciju.