Tošk ubjedljivo savladao Slogu Doboj
Fudbaleri Tošk Tešnja ubjedljivo su danas savladali u prijateljskom meču prvoligaša Republike Srpske, dobojsku Slogu. Ekipa iz Tešnja je slavila pobjedu od 5:0, uz vrlo ubjedljivu igru, pa trener domaćih Igor Remetić može biti itekako zadovoljan, dok Dobojlije svakako imaju razloga za brigu, jer nakon napuštanja velikog broja igrača moraju da konsoliduju redove kako bi bili konkurentni za opstanak u prvoligaškom društvu. Već u petoj minuti Tošk je izveo lijepu akciju. Iskombinovali su Kurdić i Maglić, a realizator je bio Kršić. Samo četiri minute kasnije ponovo je u glavnoj ulozi Kurdić koji asistira za Zlatana Gafurovića, a ovaj pogađa za 2:0. Mogao je Gafurović još da se proslavi, no poslije jednog šuta pogodio je prečku, pa se na odmor otišlo sa prednošću Tešanjaca od 2:0. Sloga nije napravila gotovo ništa u prvom poluvremenu, a odmah na startu drugog mogli su primiti novi gol, no Skulić je iz odlične šanse šutirao pored gola. Što nije uradio Skulić jeste Suljić u 56. minutu kada pogađa za 3:0. Nakon toga uslijedio je period mirnije igre, i onda ponovo nalet domaćih u finišu susreta. U 81. minutu meča golman Sloge sjajno brani šut Bahtića u situaciji 1 na 1, a u narednom napadu Bahtić pogađa i stativu. Poslije dva promašaja uslijedila su i dva gola za konačnih 5:0. Oba puta je pogodio Nuhanović.