Pušić bi da uređuje novine

Današnju pres konferenciju FK Borac pred utakmicu sa timom Mladosti iz Doboj - Kakanj ''pokvario'' je član Upravnog odbora Vedran  Pušić. Malo se on zaigrao, pa odlučio da novinarima, kako piše MONDO, održi lekciju o aformativnom pisanju. Prenosimo pisanje MONDA:

Pozitivnu atmosferu malo je "pokvario" član rukovodstva Borca Vedran Pušić, koji je najprije zahvalio igračima na dosadašnjim trijumfima i prikazanim igrama, a potom "opleo" po banjalučkim novinarima, koji, po njegovom mišljenju, "ne rade svoj posao kako bi trebalo".

"Borac ima jako loš tretman u medijima, odnosno uopšte ni ne postoji! Svaka čast sarajevskim portalima koji glorifikuju svoje timove. Dobronamjerna kritika je u redu, ali niko ne piše afirmativno o klubu. Uvijek kažem da treba da kritikujete pet puta gore kad zato imate razloga, ali kad imate 'dobru priču', a ove sezone imate, onda Borac zaslužuje bolji tretman u medijima", izjavio je Pušić.

"Sedma sila" se razumljivo nije složila sa Pušićevim izlaganjem i u moru nezadovoljstva i negodovanja okupljenih novinara izdvojilo se jedno pitanje: "Da li mi možemo da sastavljamo tim Borca"?

Pušićev odgovor je bio: "Naravno da ne"!

A zaključak svakom razumnom bi trebao da bude sljedeći: "Tom logikom, medijski prostor niko osim ljudi čiji je to posao ne može da uređuje, a kamoli član uprave banjalučkog kluba"!

 

Pušić, drugi s lijeva /Fotos:: MONDO/Nebojša Šatara


Široki Brijeg : Sarajevo
Željezničar : Borac
Radnik : Sloga Meridian
Posušje : Zrinjski
Rudar Prijedor : Velež
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Borac 24 18 2 4 56
2 Zrinjski 24 15 5 4 50
3 Sarajevo 24 11 6 7 39
4 Velež 24 10 5 9 35
5 Široki Brijeg 24 8 9 7 33
6 Željezničar 24 7 7 10 28
7 Radnik 24 6 7 11 25
8 Posušje 24 6 6 12 24
9 Rudar Prijedor 24 4 8 12 20
10 Sloga Meridian 24 4 7 13 19
XS SM MD LG XL XXL