Čelik se istopio u Širokom

"Plavo-bijeli" su protiv slabašnog Čelika u potpunosti opravdali ulogu favorita i upisali uvjerljivu pobjedu, drugu ovosezonsku u tri kola Premier lige BiH. Zeničani su se na Pecari koliko-toliko uspješno branili samo u prvih pola sata, a onda je Široki proradio i napunio im mrežu. Posebno raspoložen bio je trostruki strijelac Ivan Krstanović.

U vođstvo su domaći došli u 25. minuti, sjajno je s desnog boka asistirao Ćorluka, pronašao "rupu" u obrani Čelika, Krstanović je  utrčao na drugu stativu  i iz blizine  pogodio za 1:0. Bilo je to u 35., a samo dvije minute kasnije Krstanović je ponovno bio strijelac. Olako su gosti izgubili loptu na sredini terena, uslijedila je polukontra Širokog i Krstanović nije propustio priliku kada je izbio sam pred gol Čelika pogoditi za povećanje vođstva.

S tih 2:0 otišlo se na odmor, Hafizović je u nastavak ušao sa čak tri izmjene odjednom (!?), no ni to nije pomoglo Čeliku.Široki je nastavio napadati i već u 51. minuti Begonja je lijepim udarcem s dvadesetak metara pod prečku  povisio  je na 3:0, a nedugo zatim Krstanović se kao na treningu neometan dugo namještao na ivici kaznenog prostora gostiju i onda udarcem po zemlji naciljao za 4:0,piše na klupskom sjatu Širokog brijega.

Široki - Čelik 4:0 (2:0)

ŠIROKI BRIJEG - Stadion Pecara. Gledalaca 500. Sudija: Musa. STRIJELCI: 1-0 Krstanović (35), 2-0 Krstanović (37), 3-0 Begonja (51), 4-0 Krstanović (54).

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Barišić, Čabraja, Ćorluka, Menalo, Ćorić (67. Vukoja), Lončar (75. Marić), Begonja, Bralić, Krstanović (57. Jurić), Marković.

ČELIK: Marković, Udovičić, Hasanhodžić, Imamović (46. Hafizović), Kouadio, Duvnjak, Adilović (46. Šehić), Kadrić, Ćemalović, Šišić, Duraković (46. Jaganjac).