Sloboda bolja od Krupe

Pioniri Krupe danas  su gostovali  kod tuzlanske Slobode. To je bila  utakmica trećeg kola Premijer lige. Evo startnih postava i rezervi oba kluba. Gledaoci su mogli da vide pet pogodaka, svi su pali do 27. minute susreta. Sloboda je u nastavku postogla još tri gola i slavila sa 6:2.

Sloboda – Krupa 6:3 (3:2)

Tuzla. Stadion: Tušanj. Sudija: Darko Gedžić (Brčko). Strelci: Hajdarević 3.  61. Kapetanović 11. Kadrić 16 . Mehmedović 40.  Redžić 50.(Sloboda), a Hadžić 20, 50 . Radaković 27.

Sloboda: Klapić, Halilović, Požegić, Redžić, Kapetanović, Mehmedović, Kasumović, Mujkić, Kadrić, Hajdarević, Avdić. Rezerve: Hreljević, Smajić, Imamomović, Brkić, Duraković, Ahmetović, Hasanović. Trener: Adnan Osmanhodžić.

Krupa: Stjepanović, Hažbić, A. Vuković, Gavrić, Malbašić, Knežević, Hadžić, S. Vuković, Kralj, Pucar, Radaković.  Rezerve:  Stanojčić, Tica, Stančević, Orozović, Vranješ. Trener: Veljko Lolić.

Pioniri FK Sloboda Tuzla / Fotos: Fejsbuk stranica kluba

Radnik 10 : 1 GOŠK
Krupa 0 : 1 Sloboda
Zrinjski 1 : 2 Široki Brijeg
Mladost 0 : 3 Borac
Čelik 0 : 0 Željezničar