XS
SM
MD
LG

Službena lica za prvo kolo Prve lige Republike Srpske

Kreće Prva liga Republike Srpske. FS RS je delegirao službena lica za prvo kolo koje se igra u subotu od 17,30.

ZVORNIK: DRINA - ZVIJEZDA 09
Gradski stadion
Sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Tomislav Gračanin (Banja Luka)
Četvrti sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Delegat: Radenko Borić (Milići)
Kontrolor suđenja: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo)

FOČA: SUTJESKA - SLOBODA 
Gradski stadion
Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Darko Đekanović (Kotor Varoš)
Četvrti sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina)
Kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina)

JANJA: PODRINJE - RUDAR
Stadion u Janji
Sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Pomoćnici: Željko Dragojević i Siniša Ivančević (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Delegat: Dragan Simić (Šamac)
Kontrolor: Brane Jekić (Doboj)

DONJI ŠEPAK: NAPREDAK - SLOGA
Stadion Napretka
Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo)
Pomoćnici: Nemanja Vujadin (istočno Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica)
Četvrti sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo)
Delegat: Dragomir Đajić (Istočno Sarajevo)
Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje)

DERVENTA : TEKSTILAC - SLAVIJA
Gradski stadion
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković (Bijeljina) i Slaven Tatić (Srbac)
Četvrti sudija: Dražen MArić (Bijeljina)
Delegat: Milan Vuksan (Banja Luka)
Kontrolor: Siniša Radić (Laktaši)

BANJA LUKA: ŽELJEZNIČAR - KOZARA 
Gradski stadion
Sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Goran Ilinčić (Prijedor)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Goran Mikanović (Prijedor)
Kontrolor: Nenad Šukurma (Brod)

 

 


Zvijezda 09 3 : 2 Podrinje
Sutjeska 1 : 0 Napredak
Drina 3 : 0 Tekstilac Kort
Sloboda 2 : 1 Željezničar Sport team
Rudar Prijedor 6 : 1 Kozara
Sloga 1 : 1 Slavija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rudar Prijedor 16 11 4 1 37
2 Zvijezda 09 16 10 5 1 35
3 Drina 16 9 6 1 33
4 Slavija 16 7 6 3 27
5 Tekstilac Kort 16 7 5 4 26
6 Podrinje 16 7 2 7 23
7 Sloboda 16 7 0 9 21
8 Željezničar Sport team 16 5 3 8 18
9 Sutjeska 16 3 5 8 14
10 Sloga 16 2 6 8 12
11 Kozara 16 2 4 10 10
12 Napredak 16 2 2 12 8