XS
SM
MD
LG

Službena lica za prvo kolo Prve lige Republike Srpske

Kreće Prva liga Republike Srpske. FS RS je delegirao službena lica za prvo kolo koje se igra u subotu od 17,30.

ZVORNIK: DRINA - ZVIJEZDA 09
Gradski stadion
Sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Tomislav Gračanin (Banja Luka)
Četvrti sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Delegat: Radenko Borić (Milići)
Kontrolor suđenja: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo)

FOČA: SUTJESKA - SLOBODA 
Gradski stadion
Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Darko Đekanović (Kotor Varoš)
Četvrti sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina)
Kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina)

JANJA: PODRINJE - RUDAR
Stadion u Janji
Sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Pomoćnici: Željko Dragojević i Siniša Ivančević (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Delegat: Dragan Simić (Šamac)
Kontrolor: Brane Jekić (Doboj)

DONJI ŠEPAK: NAPREDAK - SLOGA
Stadion Napretka
Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo)
Pomoćnici: Nemanja Vujadin (istočno Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica)
Četvrti sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo)
Delegat: Dragomir Đajić (Istočno Sarajevo)
Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje)

DERVENTA : TEKSTILAC - SLAVIJA
Gradski stadion
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković (Bijeljina) i Slaven Tatić (Srbac)
Četvrti sudija: Dražen MArić (Bijeljina)
Delegat: Milan Vuksan (Banja Luka)
Kontrolor: Siniša Radić (Laktaši)

BANJA LUKA: ŽELJEZNIČAR - KOZARA 
Gradski stadion
Sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Goran Ilinčić (Prijedor)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Goran Mikanović (Prijedor)
Kontrolor: Nenad Šukurma (Brod)

 

 


Zvijezda 09 2 : 0 Kozara
Slavija 4 : 1 Željezničar Sport team
Sloga 0 : 2 Tekstilac Kort
Rudar Prijedor 1 : 0 Napredak
Sloboda : Podrinje
Drina 0 : 0 Sutjeska
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Tekstilac Kort 2 2 0 0 6
2 Zvijezda 09 2 2 0 0 6
3 Rudar Prijedor 2 2 0 0 6
4 Sloboda 1 1 0 0 3
5 Slavija 2 1 0 1 3
6 Napredak 2 1 0 1 3
7 Kozara 2 1 0 1 3
8 Drina 2 0 1 1 1
9 Sutjeska 2 0 1 1 1
10 Podrinje 1 0 0 1 0
11 Sloga 2 0 0 2 0
12 Željezničar Sport team 2 0 0 2 0