XS
SM
MD
LG

Nova sezona Regionalne lige RS-Centar

Deseto prvenstvo regionalne lige startuje za vikend i brojaće 14 ekipa.Novi članovi lige su Mineral(Banja Vrućica),povratnik sa drugoligaškog zapada te Sloga(Jakeš) prvak PFL Doboj.Ekipa Sloge ujedno debituje u ligi.

U dosadašnjih devet prvenstava sljedeće ekipe su bile prvaci:

2008-09 Pelagićevo
2009-10 Mladost (Donja Slatina)
2010-11 Tekstilac (Derventa)
2011-12 Vučijak (Majevac)
2012-13 Trebava (Osječani)
2013-14 Mineral (Banja Vrućica)
2014-15 Željezničar (Doboj)
2015-16 Mineral (Banja Vrućica)
2016-17 Vranjak

U svoje deseto uzastopno prvenstvo ulaze ekipe Naša krila(Kostajnica), Rudanka, Pridjel(Pridjel Donji) i Hajduk(Batkuša)

Vječna tabela RL RS-Centar 2008-17

 

KLUB

SZ

UT

PB

NE

PZ

DG  PG

GR

BD

KB

1

Naša krila Kostajnica

9

238

109

35

94

486:424

+62

359

-3

2

Rudanka

9

238

101

33

104

416:435

-19

333

-3

3

Hajduk Batkuša

9

238

93

46

99

445:441

+4

325

 

4

Pridjel Pridjel Donji

9

238

95

37

106

389:411

-22

322

 

5

Vranjak

8

208

93

27

88

407:377

+30

306

 

6

Trebava Osječani

6

156

80

23

53

336:259

+77

263

 

7

Skugrić

7

182

75

30

77

381:368

+13

255

 

8

Posavina Miloševac

8

212

71

34

107

323:466

-143

246

-1

9

Željezničar Doboj

5

130

70

22

38

292:170

+122

232

 

10

Polet 1926 Brod

5

130

58

16

56

259:225

+34

187

-3

11

Polet Čović Polje(+)

5

134

58

20

56

285:238

+47

182

-12

12

C.zvijezda Obudovac

5

130

53

15

63

270:321

-51

174

 

13

Sloga Dugo Polje

4

108

53

5

50

222:253

-31

164

 

14

Budućnost Gornja Slatina

4

108

44

19

45

194:212

-18

151

 

15

Ozren Paklenica

4

104

42

15

47

188:202

-14

141

 

16

Crvena zvijezda Gajevi

4

104

39

15

50

170:223

-53

129

-3

17

Mladost Donja Slatina

2

56

36

12

8

174:75

+99

120

 

18

Zvijezda Kakmuž

3

82

35

10

47

195:217

-22

115

 

19

Mineral Banja Vrućica

2

52

35

9

8

127:45

+82

114

 

20

Mladost Srpska Tišina

4

104

33

11

60

167:254

-77

110

 

21

Borac Osinja

3

78

30

10

38

165:157

+8

96

-4

22

Vučijak Majevac

2

52

28

6

18

106:76

+30

90

 

23

Liješće

3

78

22

14

42

111:200

-89

77

-6

24

Tekstilac Derventa

1

26

22

1

3

56:24

+32

67

 

25

Pelagićevo

1

30

20

5

5

81:26

+55

65

 

26

Zadrugar Sijekovac

1

30

12

4

14

55:64

-9

40

 

27

Crkvina

1

30

10

4

16

54:68

-14

34

 

28

Sloboda V. Sočanica(+)

1

30

9

5

16

57:73

-16

32

 

29

Zvijezda Kruškovo Polje

1

26

9

2

15

40:68

-28

29

 

30

Kladari Gornji

1

30

7

4

19

50:86

-36

25

 

31

Rudar Stanari

1

30

5

9

16

45:71

-26

24

 

 

Sloga Jakeš