XS
SM
MD
LG

Počinje Prva liga Republike Srpske (Sastavi)

 

 

Četiri utakmice Prve lige Republike Srpske igraju se od 17,30. Pogledajte i sastave za te utakmice, dok se dva meča igraju u večernjem terminu. 

Zvornik: Drina - Zvijezda 09 
Gradski stadion
Sudija: Luka Bilbija (Prijedor)

DRINA: Vičić, Majlović, Musić, Ćulum, Stjepanović, Kikić, Marković, Stupar, Dragutinović, Jokić, Molerović  Trener: Veljko Cvijetinović

Na klupi su: Petrović, Tošić, Damjanović, Lazić, Lupić, Kostić, Matić 

ZVIJEZDA 09: Lakić, Babić, Bogićević, Krajišnik, Stanić, Huseinbašić, Bajić, Vučić, Đukić, Filipović, Tripković   Trener: Mile Lazarević

Na klupi su: Kolak, Guzijan, Tojčić, Rakić, ALbijanić, Hadžić, Nikolić

 

Janja: Podrinje - Rudar Prijedor
Stadion u Janji
Sudija: Milan Docić (Banja Luka) 

PODRINJE:Radić, Jusufović, Barjektarević, Hamzić, Đokić, Pavić, Mulamustafić, Stjepanović, Sajtanović, Beširović, Karjašević  Trener: Senad Hadžić

Na klupi su: Đurić, Redžić, Vujić, Arnautović, Dervišević, Došlo, Čebić

RUDAR: Ne.Petrović, No.Petrović, Jakupović, Lolić, Šakić, Vojinović, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Marić, Davidović   Trener: Zlatko Jelisavac

Na klupi su: Šarac, Vejnović, Rokvić, Gavranović, Popović, Polovina, Jandrić  

Derventa: Tekstilac - Slavija 
Gradski stadion
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)

TEKSTILAC: Plisnić, Marić, Rastović, Jolović, Kovač, Đuričić, Brković, Perić, Milaković, Komlenović, Zarić   Trener: Marko Stojić

Na klupi su: Simić, Susaković, Pećić, Ćorić, Đekić, Duspara, Vugdalić  

SLAVIJA: Nedžibović, Cicović, Babić, Berjan, N.Pušara, Ajdinović, M.Marković, Hasković, Prutina, Bjelak, A.Pušara  Trener: Dragan Radović

Na klupi su: V.Marković, Taušan, Škrba, Janković, Milinković, Krajišnik,

 

Donji Šepak: Napredak - Sloga Doboj
Stadion u Donjem Šepku
Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo)

NAPREDAK: Arnautović, Biberdžić, Trifković, Mijailović, Sladoje, Zarić, Matić, Marić, Jovanović, Stojanović, Jevtić  Trener: Miodrag Jevtić

Na klupi su: Savić, Veselinović, Petrović, Pantić, Stojanović, Arsenović, Simić 

SLOGA: MAtović, Janković, Lazić, Fočić, J.Lukić, B.Lukić, Blagojević, Aličić, Radovanović, Ristić  Trener: -

Na klupi su: Jupić, Hadžimujić, Sušić, Gavrić, N.Ilić, Šiljić, S.Ilić

Drina - Zvijezda

FK Slavija


Željezničar Sport team 0 : 0 Zvijezda 09
Kozara 1 : 1 Tekstilac Kort
Slavija 4 : 2 Napredak
Sloga 2 : 0 Podrinje
Rudar Prijedor 3 : 0 Sutjeska
Sloboda 1 : 2 Drina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zvijezda 09 11 7 3 1 24
2 Rudar Prijedor 11 6 4 1 22
3 Drina 11 6 4 1 22
4 Tekstilac Kort 11 5 5 1 20
5 Slavija 11 4 5 2 17
6 Podrinje 11 5 1 5 16
7 Sloboda 11 5 0 6 15
8 Željezničar Sport team 11 4 2 5 14
9 Napredak 11 2 2 7 8
10 Sloga 11 1 5 5 8
11 Sutjeska 11 1 4 6 7
12 Kozara 11 1 3 7 6