12.08.2017 Administrator DC

Zvijezdi bodovi u Zvorniku

Od 17 časova i 30 minuta počinje novi šampionat Republike Srpske. Pratićemo kretanje rezultata na utakmica prvog kola. Sastave možete vidjeti na ovom linku . Šampionat će nema dileme bito veoma zanimljiv i vjerovatno neizvjestan do kraja. Derbi prvog kola mogla bi bi biti utakmica u Zvorniku. Igraju podmlađena Drina i jedna nova Zvijezda 09.

Drina ima dakle jednu mladu ekipu. Zvijezda se silno pojačala. Meč u Derveti je isto tako zanimljiv. Slavija je došla bez sedam standarnih igrača.

Počeli su mečevi prvog kola.

Dobru priliku propustila Drina u petoj minuti,a Zvijezda u 7. imala prvi korner.

igra se i u Janji. Za sada je 0:0.

Derventa:Sjajna prlika za Perića nakon ubacaja Žarića, ali lopta ide pored gola. Bila je to prva prilika za Tesktilac, ujedno i prva na meču.

Nema golova ni u Donjem Šepku. I dalje je 0:0.

Derevent:: Ponovo prijete "krojači", sjajan šut Zarića sa oko 18 metara, ali lopta ide pored gola.

Derventa: Odlicčo po desnoj strani probio je Brković igrac Tekstilca, ali  je lopta prošla i Perića i Rastovića i ostaje 0:0. Trenutno je 23. minut i terensku incijativu ima Tekstilac.

Janja.Gooooooooool Od 20. minute Podrinje vodi sa 1:0.

Počeli padati golovi. Derventa: Tekstilac poveo protiv Slavije 1:0 Strelac Perić 28. minut.

Derventa: Ponovo prijeti Tekstilac, sjajna lopta za Milakovića, ali u korner skreće loptu mladi golman Slavije.

Podrinje. Igra se 29. minuta Podrinje vodi sa 1:0.

Derevnta. Od 30. minute Tekstuilac vodi sa 2:0. Strelac je Rastović.

Derventa: Sjana prilika za Kovača nakon kornera, ali ostaje 2:0.

Donji Šepak: Nema golova. I dalje je 0:0.

Finiš prvog poluvrmna. Tekstilac - Slavija 2:0

Podrinje - Rudar Prijedor 1:0

Napredak - Sloga 0:0.

Drina - Zvijezda 09  0:0.

Janja: Gooooooooool. Rudar Prijedor poravnao na 1:1.

Derventa: Završeno prvo poluvrijeme. Tekstilac vodi protiv Slavije 2:0.

Poluvrijeme u Zvorniku. Drina - Zvijezda 0:0.Zvornik: Domaćin u Zvorniku nezadovljan suđenjem Bilbije.

Poluvrijeme u Donjem Šepku: Napredak - Sloga Doboj 0:0.

Počelo drugo poluvrijeme u Derventi. Tekstilac - Slavija 2:0. Dragan Radović napravio dvije izmjene. U igri su Taušan i janković.Izašli Prutina i Ajdinović.

Derventa: Žuti karton za igrača Tekstilca Dejana Zarića.

Počelo i u Zvorniku.

Derventa: Žuti karton za Lazara Babića (Slavija).

Donji Šepak: Goooooooool. Napedak vodi sa 1:0. Strelac: Marić.

Zvornik: Žuti karton zarado je igrač Zvijezde 09 Duško Bogičević. Igra se 60. minut meča.

Janja: Strelac za Podrinje  bio je Adnan Barjektarević,a za Rudar Prijedor Jaćimović.

Zvoernik: Odličnu priliku za vođstvo propustila je Zvijezda 09 ,a nakon toga izmjena kod gostiju. Izašao je Đukić,a ušao Albijanić.

Zvornik. Uzbudljivo je na stadionu Drine. Domaći sada imaju incijativu,ali se gosti uspiješno brane.

Zvornik. Zvijezda 09 je uzvratila iz slobodnog udarca ,ali je Viidć odlično reagovao i sačuvao svoj gol.

Zvornik: Žuti karton igrac Drine Marković.

Derventa: Na pomolu katastrofa Slavije. Golom Milakovića Tekstilac Kort vodi sa 3:0. Igra se 68. minut meča.

Derventa: Prva izmjena u Tekstilcu, izlazi sjajni Zarić, a u igri je perspektivni Duspara.

Derventa: Slobodan udarac za Slaviju sa 20 metara, ali Pušara šutira visoko iznad gola Plisnića.

Zvornik: Zvijezda 09 je povela. Gol je postigao Dejan Vučić.

Derventa: Druga izmjena u Tekstilcu, igru napušta strijelac prvog pogodka Perić, a u igri je Susaković.

Zvornik: Drina imala slobodan udarac,ali nije bilo promjene rezultata. Zvijezda 09 vodi sa 0:1.

Derventa: Treća izmjena u Tekstilcu, izlazi Đuričić a u igri je Simić. Kod Slavije umjesto Aleksandra Pušare ušao Škrba.

Zvornik: Žuti karton zaradio je igrač Drine Dragutinović. igra se 79. minut.

Početni sastav meča Sutjeska - Sloboda možete vidjeti na ovom linku.

Zvornik: Dvostruka izmjena u Drini ulaze Kostić i Matić,,  a izlaze Marković i Stjepanov.

Zvornik: Izmjena kod Zvijezde 09. Izašao Krajišnik,a ušao Hadžić.

Derventa:Žuti karton Janković (Slavija) i Susaković (Tekstilac).

Zvornik: Domaći su pokušali još jednom iz slobodnog udarca,ali bez rezultat. Mogle je Zvijezda 09 u finišu nakon kontre do gola,ali je lopta završila preko prečke u gol autu.

Derventa: Završeno. Tekstilac Kort - Slavija 3:0.

Donji Šepak: Završeno. Napredak - Sloga 1:0.

Zvornik. Izmjena kod gostiju. Izašao Vučić,a ušao Nikolić. Igra se sudijsko vrijeme.

Zvornik. Prilika za Drinu šutira Dragutinović, ali golman brani.

Zvornik. Završeno u Zvorniku. Zvijezda 09 poorazila domaćina. Gol dao Vučić.