Zrinjski slavio u Krupi na Vrbasu

Detalj sa meča pionira Krupe i Viteza

Pioniri mostarskog Zrinjskog slavili su pobjedu na gostovanji u Krupi na Vrbasu kod Krupe od 3:2.

Pred sami odlazka na odmor Zrinjski preko Mateja Šakote i Davida Novaka odlazi na 2:0. U 42. minutu drugim golom David Novak odvodi Zrinjski na velikih 3:0.

Šest minuta kasnije Vasilija Pucar smanjuje na 1:3, a u 61. minutu Džafo Hodžić postiže i drugi gol za Krupu no to je bilo sve u ovom meču.

KRUPA - ZRINJSKI 2:3 (0:2)
Stadion u Krupi
Gledalaca: 40
Sudija: Nemanja Aleksić (Banja Luka)
Strijelci: 0:1 Šakota 31, 0:2 Novak 34, 0:3 Novak 41, 1:3 Pucar 48, 2:3 Hodžić 61
Žuti kartoni: Hadžbić (Krupa)

Krupa: Stjepanović, Knežević, Hadžbić, Vuković (od 56. Radinović), Vidović, Radaković, Hadžić, Gavrić, Pucar, Malbašić (od 50. Trkulja), Kralj    Trener: Veljko Lolić

Zrinjski: Sefo, Gažo, Stanić, Vrankić, Čule, Buturović (od 56. Kolobara); Bogdan (od 68. Ivanković), Mandić (od 65. Marić), Šakota, Đogić, Novak (od 51. Musa)  Trener: Draženko Bogdan

Radnik 3 : 1 Borac
Vitez 1 : 2 Mladost
Zvijezda 09 : Velež
Široki Brijeg 1 : 6 Sarajevo
GOŠK 0 : 14 Sloboda
Čelik 0 : 2 Željezničar
Krupa 1 : 0 Zrinjski