Sloboda pogodila u Foči

Ostala su da se odigraju još dva sureta prvog kola fudbalskog šampionata Republike Srpske. Tim Sutjeske na svom terenu u Foči igra sa Slobodom iz Mrkonjić rada. Sastave možete vidjeti na ovom linku. Za sada nema promjene rezultat. Nema glova 0:0,a nema ni velikh uzbuđenja pred jednim ili drugim golom.

Na Gradskom stadionu u Banjaluci  Željezničar Sport tim  dočekao je Kozaru iz Gradiške. Njihove sastave imate ovdje

Nema još golova na večernjim mečevima Prve fudbalske lige Republike Srpske.

Ništa važno se ne dešava na mečevima Sutjeska - Sloboda MG i Željezničar Sport tim - Kozara. I dalje je 0:0.

Nema golova u Banjaluci. Željezničar imao jednu polupriliku kada je Krunić prošao po strani,a njegovi saigrači nisu stigli na ubačenu loptu.

U Foči je poluvrijeme. Rezultat 0:0.

Igrala se 31. minuta kada je Krunić iz slobodnog udarca pogodio u živi zid. Na odbijenu loptu je natrčao Petković,ali je golman Kozare  mBojanić odlično reagovao i sačuvao svoju mrežu.

Od 41. minute Željeznilčar vodi sa 1:0. Strelac je Kuzamović.

Foča. Nema golova u meču Sutjeska - Sloboda MG.

Foča. Gool u Foči. Sloboda je povela sa 0:1.

Igra se 80. minuta susreta. Gosti iz Mrkonjić Grada vode.

Banjaluka. Od 50. minute na GTradskom stadionu je 1:1. Mrežu Željezničar Sport tima zatresao je igrač Kozare Stameković.

Foča. Igra se sudijsko vrijeme ,a gosti iz Mrkonjić grada vode sa 0:2., Blizu su osvajanja bodova na gostujućem terenu. Drugi gol Sloboda je postigla sa bijele tačke.

Foča. Završenop Sutjeska - Sloboda MG 0:2.

Srndović i Perović pogađali mrežu Sutjske. Fočaci ljuti na sudiju,a propsutili su tri-četiri sjajne prilike za gol.

Kozara povela sa 1:2. Strelac Kovljen.

Završeno u Banjaluci. Kozara bila bolja od Željeznilara Sport tima. Konačann rezultat 1:2 za goste.