Sloga ubjedljiva na premijeri u Drugoj ligi

Fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjelova ubjedljivom pobjedom debitovali su u drugoligaškom društvu.

Kao domaćini savladali su Proleter iz Dvorova sa visokih 5:0.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, ali u drugom se onda upalila mašina iz Gornjeg Crnjelova i na isti način kao što je protutnjala kompletnom Regionalnom ligom prethodne sezone proletila i pored Proletera.

Dragiša Komarčević je sa dva gola, u 51. i 56. minutu, načeo Proleter, a dokrajčili su ga rezerviste Miloš Dupor u 72, Dragan Simikić u 84. i Branislav Panić u 88. minutu utakmice.

SLOGA GC - PROLETER 5:0 (0:0)
Stadion u Velikoj Obarskoj
Gledalaca: 120
Sudija: Goran Lakić (Brčko)
Strijelci: 1:0 Komarčević 51, 2:0 Komarčević 56, 3:0 Dupor 72, 4:0 Simikić 84, 5:0 Panić 88
Žuti kartoni: Ružičić (Sloga), Borenović, Simojlović, Maksimović (Proleter)

Sloga GC: P.Novaković, Zec, Ružičić, Komarčević, Janjić, Trifković (od 75. Panić), Mičić, Karaman (od 66. Dupor), Klasanović, Miljković (od 66. Simikić), Marković  Trener: Dalibor Kapikul

Proleter: Simojlović, Gavranić, Milanović, Milković, Bogdanović, M.Simuenović, A.Simeunović (od 57. Vanovac), Maksimović, Jeftić, Borenović (od 69. Omerbegić), Čordić Trener: Borislav Tonković