Torpedo torpedovao Borac

Proteklog vikenda odigrani su svi mečevi u Područnoj ligi Gradiška. Odmah na startu šampionata strijelci su bili veoma raspoloženi, jer smo na sedam mečeva ukupno vidjeli 28 pogodaka ili 4 gola po susretu.

Najuvjerljiviju pobjedu u prvom kolu upisala je ekipa Torpeda, koja je goste iz Maglajana ispratila sa sedam golova u mreži. Dva manje je dala Kozara, dok je ekipa Kalema sa 4:0 bila bolja od Borca iz Šibovske.

Za najveće iznenađenje prvog kola pobrinula se ekipa Bisera iz Čatrnje. Golovima Šinika, Kačavende i Kurelja, tim Bisera sasvim zasluženo je slavio u Bajincima kod ekipe Mladosti, koja važi za jednog od glavnih kandidata za titulu šampiona.

Nevjerovatnu završnicu vidjeli smo u Gornjim Podgradcima, gdje je Sloga ugostila Ratar. Gosti iz Stare Topole vodili su 1:0 sve do 92. minute, da bi na kraju vjerovali ili ne ostali bez ijednog boda.  Golom Bulajića u 92. minuti, te Timarca u 95. Sloga je uspjela da preokrene meč i osvoji sva tri boda. Na kraju gosti su imali mnogo primjedbi na suđenje glavnog arbitra Radovana Dragosavljevića.

U Mrčevcima, Tamaris i Mladi Krajišnik su podijelili bodove, dok je u premijernom meču prvog kola ekipa 13 Skojevki minimalnim rezultatom savladala tim Slobode iz Donjih Podgradaca,piše portal Mikro Mreža.