Drugo kolo Prve lige Republike Srpske igra se za vikend. Sve utakmice igraju se u subotu od 17,30, osim meča u Mrkonjić Gradu koji je pomjeren za srijedu 23. avgust,a pogledajte i službena lica za te mečeve.
Bijeljina: Zvijezda 09 - Kozara
Stadion u Etno selu Stanišić
Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Pomoćnici: Željko Dragojević i Tomislav Gračanin (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Delegat: Slavko Pančić (Doboj)
Kontrolor: Dragan Vasiljević (Doboj)
Istočno Sarajevo: Slavija - Željezničar
SRC "Slavija"
Sudija: Danijel Pajić (Bijeljina)
Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Božidar Rustić (Gradiška),
Četvrti sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica)
Delegat: Gradimir Stojanović (Foča)
Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor)
Doboj: Sloga - Tekstilac
Stadion "Luke"
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Pomoćnici: Zoran Radaković i Goran Ilinčić (oba Prijedor)
Četvrti sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Delegat: Nikola Vezmar (Gradiška)
Kontrolor: Milan Lukić (Zvornik)
Prijedor: Rudar - Napredak
Gradski stadion
Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (Doboj)
Četvrti sudija: Dražen Vasiljević (Doboj)
Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor)
Kontrolor: Radiša Vrhovac (Laktaši)
Zvornik: Drina - Sutjeska
Gradski stadion
Sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Pomoćnici: Milan Dujaković (Banja Luka) i Branimir Đermanović (Čelinac)
Četvrti sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina)
Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina)
Srijeda, 23.avgust:
Mrkonjić Grad: Sloboda - Podrinje
Stadion Luke
Sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Pomoćnici: Ranko Vulić i Strahinja Vuković (oba Trebinje)
Četvrti sudija: Danko Butulija (Trebinje)
Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica)
Kontrolor: Drago Lukić (Prijedor)
Zvijezda 09 | 6 : 2 | Željezničar Sport Team |
Tekstilac Kort | 0 : 0 | Kozara |
Napredak | 0 : 0 | Slavija |
Podrinje | 0 : 1 | Sloga |
Sutjeska | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
Drina | 1 : 1 | Sloboda |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Zvijezda 09 | 22 | 15 | 6 | 1 | 51 | |
2 | Rudar Prijedor | 22 | 14 | 7 | 1 | 49 | |
3 | Drina | 22 | 10 | 8 | 4 | 38 | |
4 | Slavija | 22 | 9 | 9 | 4 | 36 | |
5 | Tekstilac Kort | 22 | 9 | 7 | 6 | 34 | |
6 | Podrinje | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | |
7 | Željezničar Sport Team | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | |
8 | Sloboda | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | |
9 | Sutjeska | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 | |
10 | Kozara | 22 | 3 | 9 | 10 | 18 | |
11 | Sloga | 22 | 3 | 7 | 12 | 16 | |
12 | Napredak | 22 | 3 | 5 | 14 | 14 |