Od 17,30 igraju se utakmice drugog kola Prve lige Republike Srpske za fudbalere. Pogledajte i sastave pet utakmica, a meč Slobode i Podrinja igra se u srijedu.
Zvornik: Drina - Sutjeska
Gradski stadion
Sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Drina: Vićić, Jokić, Stjepanović, Kikić, Marković, Stupar, Molerović, Dragutinović, Musić, Majlović, Čulum Trener: VEljko Cvjetinović
Na klupi su: Petrović, Lupić, DAmjanović, MAtić, LAzić, Kostić, Tošić
Sutjeska: Krnojelac, Limić, Lukić, Rašević, Milutinović, Mojović, Drakul, A.Ivanović, N.Danilović, Milić, Nešković Trener: Srđan Bajić
Na klupi su: Jovićić, Lazarević, Radović, Sekulović, M.Ivanović, Perišić
Prijedor: Rudar - Napredak
Gradski stadion
Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Rudar: Ne.Petrović, No.Petrović, Jakupović, Lolić, Šakić, Vojinović, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Marić, Davidović Trener: Zlatko JElisavac
Na klupi su: Šarac, Vejnović, Rokvić, Gavranović, Popović, Jandrić, Dekić
Napredak: Arnautović, Biberdžić, Veselinović, Mijailović, Sladoje, Zarić, Marić, JOvanović, Stojanović, Matić Trener: Miodrag Jevtić
Na klupi su: Savić, Petrović, Lukić, T.Stojanović, Arsenović, Simić
Doboj: Sloga - Tekstilac
Stadion Luke
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Sloga: Matović, Janković, Miljić, Fočić, J.Lukić, Gavrić, B.Lukić, Ilić, Aličić, Radovanović, Ristić Trener: -
Na klupi su: Jupić, Andrić, Hadžimujić, Lazić, N.Ilić, Pljevaljčić
Tekstilac: Plisnić, Marić, Rastović, JOlović, Kovač, Đuričić, M.Brković, Perić, Milaković, Komlenović, Zarić Trener: Marko Stojić
Na klupi su: Pećić, Simić, Susaković, Ćorić, Duspara, Reljić, Z.Brković
Istočno Sarajevo: Slavija - Željezničar
SRC Slavija
Sudija: Danijel Pajić (Bijeljina)
Slavija: Nedžibović, Cicović, Antić, N.Pušara, Babić, Stojanović, Berjan, Ajdinović, M.Marković, Hasković, A.Pušara Trener: Dragan RAdović
Na klupi su: Popovac, Škrba, Janković, Milinković, Prutina, Bjelak, V.Marković
Željezničar: Kukrika, Čolić, Pavlović, Šatara, Šaula, Marković, Krunić, Malić, Petković, Ostojić, Kuzmanović Trener: Branislav Krunić
Na klupi su: Kuprešak, Tadić, Nježić, Jokanović, Pupovac, Bilal, Vukelja
Bijeljina: Zvijezda 09 - Kozara
Stadion u Etno selu
Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Zvijezda: Lakić, Babić, Mandić, Mazić, Krajišnik, Rakić, STanić, Huseinbašić, Bajić, Vučić, Tripković Trener: Mile Lazarević
Na klupi su: Kolak, Bogićević, Mahmutović, Albijanić, Hadžić, Đukić, Filipović
Kozara: Bojanić, Babić, Petrović, Glišić, Stamenković, Zečević, Paštar, Aljetić, Popović, MIlojević, Stjepanović Trener: Borče Sredojević
Na klupi su: Vuković, R.Babić, Majetić, Tomaš, Bubić, Petković, Kovljen
FK Slavija