Živi prenos utakmica Prve lige Republike Srpske

Od 17 časova i 30 minuta igra se pet mečeva drugog kola fudbalskog šampionata Republike Srpske. Pratićemo dešavnja na tim mečevima. Susret Sloboda Mrkonjić  Grad - Podrinje Janja je pomjeren za srijedu. Ostanite sa nama i pratite dešavnja na utakmicama.Na ovom linku možete pogledati sastave ekipa u ovih pet mečeva.  Utakmice trebaju da počnu svakog momenta.

POČELE UTAKMICE

Prijedopr: Već u prvoj minuti Lolić propušta priliku za Rudar Prijedor.

I. Sarajevo. Dobra udarac Bojana Markovića iz Želje, brani Nedžibović.

Etno selo Stanišići: u 3.minuti  Stjepanovic nije isknristio penal za kozaru. Golman odbranio.

Prijedor: Rudar poveo sa 1:0 golom Jaćimovića. Igra se osmi minut meča.

I: Sarajevo. Marko Marković  (Slavija)ne pogađa nakon kornera Nemanje Pušare.

Pratimo i susret Krupa - Čelik

Krupa: Fejzić, Makitan, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Milutinović, Vukotić, Aleksić, Milanović, Fajić, Marjanović.
Čelik: Marković, Udovičić, Hasanhodžić, Kouadio, Kadrić, Mehić, Šabanović, Šišić, Ćemalović, Mahmutović, Duraković.​

Nema golova i dalje je 0:0. Krupa bolja.

Prva liga.

Za sada samo gol u Prijedoru. Rudar vodi sa 1:0. na ostalim mečevima je 0:0.

I. Sarajevo. Terenska inicijativa domaćina. Bez rezultata za sada.

Završeno prvo poluvrijeme Krupa - Čelik 0:0.

U finišu dve  sjajne šanse za Milanovića,ali lopta nije htela u mrežu.

ZVORNIK: Dobra sansa za Drinu posle kornera ali odlično brani golman gostiju.

Etno selo Stanišići:  Zvijezda od 18. minute  vodi 1:0, posle kornera, autogol gostujuceg igraca.

Doboj: Sjajna prilika za Komlenovića, šut sa 20 metara ali brani golman Sloge.Ujedno ovo je bila i prva ozbiljnija prilika na susretu u Doboju.

I. Sarajevo.Nakon kraće pauze i osvježenja igrača, utakmica je nastavljena. Lopta nakon udarca Berjana otišla pored stative u 26. minuti.

Puaza je bila i na ostalim mečevima.

Etno selo Stanišić: U 25' minutu pauza za osveženje, do gola protivnici bili ravnopravni, posle vođstva domaca Zvijezda preuzela inicijativu i ima više loptu u svom posjedu.

Doboj: Prilika za Gavrića iz Sloge, ali ispriječio se Rastović.

Gooooooooool. Slavija povela sa 1:0. Strelac Antić. Žuti karton dobio David Čolić iz Željezničar Sport tima.

Doboj: Goooooooool Tekstilac vodi od 29. minuta strijelac Milaković.

I. Sarajevo. Gooooooooool.Strijelac za Slaviju bio je Borislav Cicović.

Doboj: U dvije  minuta dvije šanse za Zvijezdu preko Huseinbašića . Prvo prečka ,posle udarca glavom u 27. minuti, a zatim i dobar šut u donji lijevi ugao u 28. minutu, odbranio je  golman gostiju.

Krupa na Vrbasu: Počelo drugo poluvrijeme  sjajnom šansom Vukotića. Glavom aa pet metara posle kornera  tuče pored gola.

Doboj. Žuti karton dobio je igrač Sloge MIljić.

Zvornik: Slobodan udarac za Drinu sa nekih 25 metara izveo je Ćumul. Nije bilo promjene rezultata. I dalje je 0:0. U klontarnapadu Sutjeske Ćulum pravi prekršaj i doboja žuti karton.

Etno selo Stanišići:  U 39. minuti, dobar pokušaj Stamenkovića iz Kozare ,posle centaršuta sa lijeve strane, lopta ide  pored stative.

Doboj: Terensku inicijativu u Doboju  trenutno ima Tekstilac, a još 5 minuta do kraja.

Zvornik: Odlicna prilika sa Sutjesku, ali  Danilović šutira pored gola.

Krupa na Vrbasu: Krupa silno želi gol,ali ne pogađaju Koljić i Jašarević.

I. Sarajevo. Sjajan slobodan udarac Branislava Krunića. Brani Nedžibović. Kraj u Istočnom Sarajevu.

Prijedor: Kraj prvog poluvremena.

Krupa na Vrabasu. Mahmutović (Čelik) pogodio stativu sa bijele tačke. Igra se 61. minut.

Doboj. Žuti karton dobio igrač Sloge Fočić.

Pauza na mečevima Prve lige Republike Srpske.

Krupa Na Vrabasu: Gajić sam na pet metara,ali ne pogađa. Krupini igrači ne pogađaju iz sjajnih pozicija.

POČELO DRUGO POLUVRIJEME

I. Sarajevo. Šatara sjajno tuče, Nedžibović (Slavija) još bolje brani.

Etno selo: Izmjena kod domaćih  izašao Radić ušao Filipović. Kod gostiju Stjepanović - Babić.

Etno selo: Auto gol je postigao Momir Zečević.

I. Sarajevo.Odličan šut Berjana, sa 28 metara, brani golman Željezničara.

Krupa na Vrabasu: Sudijski taj maut.

Zvornik: Počelo drugo poluvrijeme u Zvorniku... Drina -  Sutjeska 0:0.

Goooooooooo. Krupa povečla golom iz penala sa 1:0. strelac je bio Milutinović.

Doboj: Isti sastavi u Doboju, na terenu i odmah u prilici Zarić, ali lopta  ide iznad gola Sloge.

I. Sarajevo. Izašao Ajdinović ( Slavija) , ušao Popovac. Igra se 56. minut.

I. Sarajevo. Željezničar ima inicijativu. Tražili su i penal zbog udaranja lopte u ruku Cicovića,ali Pajić nije ništa svirao.

Gooooooooool. Etno selo : od 53 minute, 2:0 za Zvijezdu. Strijelac Husenbašić. Izmjena u Kozari , Zećevic-Komnen.

I. Srajevo. Žuti karton dobio je Berjan (Slavija).

Zvonik: Šutira Stupar sa 16 minuti,  ali brani golman gostiju.

Gooooooooooool. Željezničar smanjo na 1:2 pogodio Bojan Marković.

Krupa na Vrabasu: Finiš ,kKupa ofanzivom čuva minimalno vođstvo.

Prijedor: Žuti karton zaradio je Sladoje (Napredak).

Zvornik: Sutjeska zaprijetila iz slobodnog udarca,ali lopta odlazi pored gola. Izmjena u Drini, ulazi Kostić, a iz igre izlazi Marković. Slobodan udarac za Drinu sa 20 metara isksa. Nema gola.

Etno selo: Izmjena Zvijezda Rakić - Mahmutović.

Zvornik Žuti karton igrač Drine Stupar. Šutirao je loptu nakon prekida.

I. Sarajevo: Drugi žuti karton zaradio je Jovan Pavlović i mora u svlačionicvu. Crveni karton. Žuti karton dobio i golman Željezničara Mladen Kukrika.

Doboj: Evrogol Milakovića iz slobodnog udarca sa oko 25 metara. Tekstilac vodi sa 2:0.

Etno selo Žuti karton za domaćeg igrača , Tripkovića.

Zvornik: Žuti karton Kikić.

I.. Sarajevo. Sjajnu kontru istrčao Bojan Marković,ali ga je odličnom reakcijom zaustavio Nino Nedžibović.

Zvornik.: Odlična prilika za Drinu, Matić sa 5 metara tuče preko gola, glavom.

I, DSarajevo: Goooooooooool. Dino Hasković. Slavija vodi sa 3:1

Prijedor. Izašao Marić kod Napretka, ušao Petković.

I. Sarajevo,. Izašao N. Pušara ( Slavija) ušao Milan Škrba.

I. Sarajevo. Popovac pogodio za 4:1.

Etno selo: Dobra šansa i za Kozaru ali  bez rezultata.

Zvornik: Izmjena u Drini ulazi Damjanovič iz igre izlazi Stupar. Prethodno je Raševic dobro šutirao ali golman domaćih brani.

Doboj: Izlazi Brković u Tekstilcu, a ulazi Simić.

Etno selo: Ćist zicer za Kozaru,posle greške Bajića, u situaciji 1 na 1 golman domaćih uspješniji od napadača Kozare.

Kraj u Istočnom Sarajevui. Slavija - Željezničar 4:1.

Doboj .Izlazi Zarić ( Tekstilac) u igri Susaković.

Doboj: Završeno. Sloga - Tekstilac 0.2

Zvornik. Drina - Sutjeska 0:0.