Kafanica pobijednik turnira u Bileći

Ekipa Splav Apolon - 2.mjesto

Ekipa Kafanice pobjednik je tradicionalnog turnira u malom fudbalu "Bileća 2017".

Kafanica je u finalu turnira bila bolja od Splava Apolon rezultatom 1:0 (0:0).
Splav Apolon je u prvom poluvremenu imao inicijativu i stvarao prilike. Nekoliko puta je priprijetio Stafan Bokić, ali je na visini zadatka bio sjajni Damjan Aleksić. Sa druge strane najbolju priliku u prvom dijelu susreta za Kafanicu imao je Vladimir Grbušić, ali su mreže mirovale.
Drugo poluvrijeme bolje otvara Kafanica. Srđan Vukajlović u 22. minutu odlično upošljava Nikolu Kašikovića, koji postiže gol odluke i postavlja konačan rezultat utakmice - 1:0.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Nikola Kašiković (Kafanica). Za najboljeg golmana proglašen je Filip Radović (Splav Apolon), dok je najbolji strijelac bio Stefan Bokić (Splav Apolon) sa 10 pogodaka.

Kafanica - Splav Apolon 1:0 (0:0)
Strijelac: Nikola Kašiković
22(Kafanica)
Sudije: Rade Vukasović i Tomica Vitković.

KAFANICA: Aleksić (GK), Kašiković, Vujović, S. Vukajlović, V. Vukajlović, Grbušić, Milović, Lojović.

SPLAV APOLON: Radović (GK), Bokić, Milenić, A. Ivković, B. Ivković, Popadić, Mrkaić, Milošević.

Treće mjesto u seniorskoj konkurenciji pripalo je ekipi Nik Prom. Nik Prom je u utakmici za treće mjesto savladao Kafe bar Trotoar nakon penala 10:9 /5:5/.
U utakmici za treće mjesto ekipa Trotoara je "prokockala" veliku prednost od 5:1, na 12. minuta do kraja. Na krilima Lučića Nik Prom stiže do izjednačenja - 5:5, da bi poslije toga došao nakon penala došao do konačne pobjede rezultatom 10:9.

Nik Prom - Kafe bar Trotoar 10:9 /5:5/ (2:0)
Strijelci: Lučić (3), Stevanović i Bajović - Vojnović (2), Jelić, R. Ilić i M. Ilić (Kafe bar Trotoar)

Sudija: Rade Vukasović i Tomica Vitković.

KAFE BAR TROTOAR: Jeftović (GK), Vojnović, M. Ilić, R. Ilić, Zvijer, Daković, Jelić, Samardžić, Nosović.

Trener: Boško Kuljić

NIK PROM: Perović (GK), Bajović, Lučić, Rogan, Vukoje, Jokanović, Stevanović, Šešelj.

Trener: Antonio Ivanišević.

U kadetskoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Crvena Apoteka. Oni su u finalu nakon penala savladaili Aleksić Komerc rezultatom 7:6 /2:2/.
Za najboljeg igrača turnira u kadetskoj konkurenciji proglašen je Boris Miskin (Crvena Apoteka). Najbolji golman bio je Marko Miljković, član Aleksić Komerca, dok je za najboljeg strijelca proglašen Milorad Kovačević (Aleksić Komerc) sa 5 pogodaka.
Za kadete ove godine igrali su igrači rođeni 2001. godine i mlađi.

Crvena Apoteka - Aleksić Komerc 7:6 /2:2/(1:1)
Strijelci: Samardžić i autogol
 (Crvena Apoteka) - Radovanović i Kovačević (Aleksić Komerc).
Sudija: Tomica Vitković.

ALEKSIĆ KOMERC: Miljković (GK), Radovanović, Popara, Dželetović, Kovačević, Koprivica, S. Milojević, Popadić, Milošević.

CRVENA APOTEKA: Bošković (GK), Babić, Samardžić, Puhalo, Milidragović, Đ. Milojević, Miskin.

U najmlađoj kategoriji - pionirskoj, titulu prvaka ponio je Kafe bar Trotoar. Ekipa Trotoara je u finalu savladala Kaninus rezultatom 3:0 (0:0). Za najboljeg igrača kod pionira proglašen je Uroš Puhalo, član Kafe bara Trotoar.
U pionirskoj konkurenciji pravo nastupa imali su dječaci rođeni 2004. godine i mlađi.

Kafe bar Trotoar - Kaninus 3:0 (0:0)
Strijelci: Milidragović, Sudžum i Puhalo
(Kafe bar Trotoar).

KAFE BAR TROTOAR: Milivojević (GK), Vujović, Sudžum, Đorđić, Milidragović, Puhalo.

KANINUS: Milošević (GK), Milojević, Radović, Vučković, Kureš, Dželetović.

NAGRADE:

Sve tri prvoplasirane ekipe iz sve tri kategorije osvojile su pehare u trajno vlasništvo, po zaslugama. Najboljim igračima, golmanima i strijelcima turnira uručene su statue.