Kup PFS Prijedor:Radnik slavi kup

Danas je u Kozarskoj Dubici odigran finalni meč za kup PFS Prijedor.Na stadionu Borca sastali su se domaći Radnik i Partizan iz Kostajnice.Pred oko 150 gledalaca viđen je borben meč u kome su domaćini bili nešto agilniji u prvom poluvremenu.U 43 minuti Radnik preko Burazora dolazi do prednosti sa kojom se otišlo na odmor.U drugom poluvremenu blagu inicijativu su imali gosti,da bi se u zadnjih dvadesetak minuta igralo na polovini Radnika.Pritisak je urodio plodom u 85 minutu kada Zec nakon jedne akcije poravnava na 1:1 što se na kraju pokazalo kao konačan rezultat.Odmah se pristupilo izvođenju jedanaesteraca gdje su domaćini bili uspiješniji i sa ukupnim rezultatom 4:3 slavili pobjedu.Na kraju susreta uručen je pehar domaćoj ekipi koja će zajedno sa finalistom nastupati i u kupu Republike Srpske.