XS
SM
MD
LG

Prva liga Republike Srpske: Slavija i Sloga otvaraju kolo

Fudbaleri Slavije i Sloge iz Doboja utakmicom u petak u Istočnom Sarajevu otvoriće peto kolo Prve lige Republike Srpske.

Sve ostale utakmice igraju se u subotu od 17,00.

Petak, 17,00

Istočno Sarajevo: Slavija - Sloga
SRC Slavija
Sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (oba Bijeljina)
Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)
Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina)
Kontrolor: Siniša Radić (Laktaši)

Subota, 17,00

Gradiška: Kozara - Rudar
Gradski stadion
Sudija: Dražen Vasiljevć (Doboj)
Pomoćnici: Tomislav Gračanin (Banja Luka) i Milan Todorović (Doboj)
Četvrti sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor)
Kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina)

Banja Luka: Željezničar - Sloboda
Gradski stadion
Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo)
Pomoćnici: Đorđe Grubačić (Istočno Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica)
Četvrti sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo)
Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica)
Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje)

Derventa: Tekstilac - Drina 
Gradski stadion
Sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Gojko Crnobrnja (Banja Luka)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina)
Kontrolor: Dragan Vasiljević (Doboj)

Donji Šepak: Napredak - Sutjeska
Stadion u Donjem Šepku
Sudija: Danko Butulija (trebinje)
Pomoćnici: Ranko Vulić i Strahinja Vuković (oba Trebinje)
Četvrti sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Delegat: Boško Furtula (Višegrad)
Kontrolor: Nenad Šukurma (Brod)

Janja: Podrinje - Zvijezda 09
Stadion u Janji
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Slaven Tatić (Srbac)
Četvrti sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Delegat: Slavko Pančić (Doboj)
Kontrolor: Milan Lukić (Zvornik)

 

 


Napredak : Zvijezda 09
Tekstilac Kort : Podrinje
Željezničar Sport team : Sutjeska
Kozara : Drina
Slavija : Sloboda
Sloga : Rudar Prijedor
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zvijezda 09 6 5 0 1 15
2 Rudar Prijedor 6 4 2 0 14
3 Sloboda 6 4 0 2 12
4 Tekstilac Kort 6 3 2 1 11
5 Drina 6 3 2 1 11
6 Podrinje 6 3 0 3 9
7 Željezničar Sport team 6 2 1 3 7
8 Slavija 6 1 3 2 6
9 Kozara 6 1 2 3 5
10 Napredak 6 1 1 4 4
11 Sutjeska 6 0 3 3 3
12 Sloga 6 0 2 4 2