Sarajevo vodi

Danas se igraju tri meča 7. kola  Premijer lige Bosne i Hercegovine. Sarajevo na Koševu čeka Vitez, a na klupi bordo tima će debitovati Husref Musemić.

SARAJEVO: Pavlović, Hodžić, Novaković, Sarić, Ahmetović, Velkoski, Hebibović, Mihojević, Herić, Bekić, Lelić.

VITEZ: Tirić, Stanić, Brekalo, Vukoja, Bibić, Zukić, Karić, Miletić, Miketek, Šantić.

Meč počinje u 16 časova i 30 minuta,a večeras još igraju Sloboda - Goš i Zrinjski - Čelik. Oba meča počinju u 19 časova i 30 minuta.

Sarajevo krenulo agresivnije. Traži pobjedu.

Igra se 12. minut nema golova.

I dalje bez golova na Koševu. U toku je 34 minut susreta.

Sarajevo ima inicijativu,ali nema promjene rezultata. I dalje je 0:0.

POLUVRIJEME NA KOŠEVU. NEMA GOLOVA SARAJEVO - VITEZ 0:0

Nastavljen susret na Koševu. Nema golova i dalje, Sarajevu poništen pogopdak zbog prekrašaja....

Bordo ekipa odlično je ušla u nastavak utakmice i na samom početku odmah napala prema golu Vitežana, slično onome što su uradili i u prvom poluvremenu, a u 46. minuti takva igra im se isplatila jer je Ahmetović pogodio za 1:0

55' GOOOOL Krste Velkoski je povisio na 2:0. Herić je ubacio iz slobodnog udarca, a makedonski ofanzivac pogodio glavom.

67' GOOOOOOOL Ahmetović povisio rezultat na 3:0 nakon sjajnog proigravanja Velkoskog.

GOOOOOLLLLLLLLL. Hadžić pogodio za 4:0.​ Igra se sudijsko vrijeme.