Lukić presudio Proleteru

Fudbaleri Glasinca su juče na „Bari“ dočekali Proleter iz Dvorova u okviru petog kola Druge lige RS – grupa „Istok“. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su domaći bili bolji, kvalitetniji i efikasniji.

Porazili su mladu ekipu Proletera sa 4:2 (3:1) Golove za Glasinac su postigli Marko Blagojević, Ognjen Kreštalica i Lukić Nemanja dva. Za goste su pogađali Simeunović u 12.minutu i Jeftić u 60.minutu susreta.

Sudijska trojka na čelu sa Veliborom Vidakovićem iz Zvornika odlično je obavila svoj posao.

U 6.kolu koje se igra narednog vikenda, Glasinac putuje u Rogaticu, na megdan ekipi Mladosti.

OFK "GLASINAC 2011" – FK "PROLETER" DVOROVI 4:2 (3:1)

Strijelci: 1:0 Blagojević Marko (11’), 1:1 Simeunović Aleksandar (12’), 2:1 Kreštalica Ognjen (19’), 3:1 Lukić Nemanja (30’), 3:2 Jeftić Nenad (60’), 4:2 Lukić Nemanja (70’)
Stadion: "Bara"
Gledalaca: 50
Sudije: Vidaković Velibor (Zvornik), Taborić Marko (Zvornik), Đurić Rajko (Višegrad)
Delegat: Mršević Predrag (Rudo)
Žuti kartoni: Arbinja (OFK „Glasinac 2011“), Crkvenjaš, Jeftić (FK „Proleter“)

OFK "Glasinac 2011": Mi.Pajević (od 75.min. Krunić), Lukić, Bunijevac, Gašević, Mi.Vujičić, Kreštalica (od 46.min. Lizdek), B.Jolović, Blagojević (od 46.min. Ma.Vujičić), Žugić, A.Pejanović, Arbinja
Trener: Milan Renovica

FK "Proleter" Dvorovi: Simojlović, Gavranić (od 46.min. Vlačić), Milković (od 53.min. Čordić), Omerbegić, Crkvenjaš, M.Simeunović, Sekulić, A.Simeunović, Maksimović, Jeftić, Borenović,
Trener: Borislav Tonković

Igrač utakmice: Nemanja Lukić (OFK "Glasinac 2011" Sokolac)

Glasinac - Proleter /Foto:OFK Glsinac