Krupi tri boda , Željo dva gola Radniku

Od 16 časova počeo je susret Premijer lige izmešuu Krupe i Mladosti Doboj Kakanj. Pratićemo ndešavnna na tom susretu. Evo startnih postava.

KRUPA - MLADOST  3:1 (2:0)

Krupa. Stadion: Krupe. Sudija: Irfan Peljto (Sarajevo). Strelac. Fajić 12.i 39.74. (Krupa),a Lazi 87 (Mladost). Žuti kartoni: Savić, Fajić, Aleksić, Milanović (Krupa), a Mujagić, Metalsi, Aganspahić ( Mladost).  Crveni karton. Mujagić (Mladost).

KRUPA: Fejzić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković (od 69. Barić), Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Savić, Aleksić, Milanović, Fajić (od 75. Koljić).
MLADOST: Bukvić, Benović, Metalsi, Šišić (od 82. Kulović), Lazić, Čomor, Šećerović, Hiroš (od 46. Arežina), Dilaver (od 30. Aganspahić), Mujagić, Mišić

Prvi žuti mujagić Mladost 10 minut.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl: Nakon prvog kornera Fajić je pogodio mrežu Bukvića.

Žuti karton zaradio je Savić (Krupa).

Krupa ima terensku inicijatvu i traži drugi pogodak.

Izmjena u Mladosti. Igra se 32. minuta. Dilaver zbog povrede  ide vani,a  Aganspahić unutra.

Prvu priliku imala Mladost, ali je Lazić traljavo šutirao na gol domaćina.

Novu šansu propustio Lazić. Već je bio savladan Fejzić,ali je Rade Aleksić sačuvao mrežu Krupe.

Metalsi zaradio žuti karton. Igra se 39. minuta.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl. Krupa vodi sa 2:0. Strelac Fajić. Ubacio Milanović, Fajić pogodio i zaradio žuti karton zbog pretjeranog veselja....

Žuti karton je u 43. minuti zaradio Aleksić.

Sudijsko vrijeme u Krupi.

Poluvrijeme na meču Krupa Mladost 2:0.

POČELO DRUGO POLUVRIJEME!

Krupa smanjila ritam. Igra mirno i čuva prednost.

Arežina u 57. tuče pored gola Krupe.

Izmjena u Krupi. Izašao Dujaković, ušao Barić.

Crveni karton zaradio Mujagić.

Gooooooooooooooooooooool. Fajić 73. minuit. Nakon kornera precizan glavom.Asistrirao Ljubenović.

Koljić imao sjajnu priliku u 78. minuti. Šutirao je pored gola. Izmjena u Krupi. Izašao Ljubenović na teren ušao  Dabić.

Sjajnu priliku u 80. minuti propustio igrač Mladosti Aganspahić.

Zbog simuliranja Aganspahić zaradio žuti kartton.

Požutio je i Milanović (Krupa) zbog oštrog starta.

Uzbudljiva završnica. Goooooooooooooooooooooool postiže Lazić (Mladost) u 87. minuti imsnajuje na 3:1,a u narednom napadu Arežina ne pogaša iz idealne pozicije.

Poslednji minut sudijske nadoknade.

Završeno u Kruipi. Krupa - Mladost 3:1.

Od 16 časova i 30 mnuta u Bijeljini igraju Radnik i Željezničar. Pratićemo i taj meč.

RADNIK - ŽELJEZNIČAR  0:2

Radnik: Lučić, Blaić, Franić, Arnautović, Beširević, Srećković, Peco, Glišić, Đurić, Šerbečić, Merajić.

Željezničar: Kjosevski, Kajkut, Blagojević, Bogičević, Stanić, Zakarić, Zajmović, Šabanadžović, Zeba, Projić, Velić.

Počeo i meč u Bijeljini. Pratimo dešvanja na Gradskom stadionu.

Penal za Željezničar u Bijeljini. Zeba precizan. Željo vodi sa 0:1.

Zbog povrede Kajkut izašao, ušao Beganović (Željezničar).

Tvrda utakmica u Bijeljini nakon što je Željezničar stigao do prednosti.

Žuti karton zaradio Srđan Stanić.

Gooooooooooooooooooool: Zakarić pogađa za 0:2.

Počelo drugo poluvrijeme. Od 46. u igri je Filip Stojanović umjesto  Darka Arnautovića, u timu Radnika.

Ramović u 58. minuti  mijenja Zebu, kod Željezničara,  u 59. Bradonjić mijenja Srećkovića u timu Radnika.

Željezničar bolji i mirno čuva prednost.

66' Prodor Stojanovića i novi korner za domaće. Đurić je napustio teren, a umjesto njega je u igri Hadžić.

Željezničar se uspio odbraniti.

62' Domaći traže penal nakon kornera, ali nakon svega samo korner za Radnik.

64' Još jednom domaći traže jedanesterac, Grbić ponovo ne pokazuje na bijelu tačku.

Željezničar sa deset igrača.Isključen Beganović. Nema promjene rezultata i dalje je 0:2.