U dječijem treminu slavilo Jedinstvo

Utakmica petog kola igrana jutros u ''dječijem terminu'' u Žeravici otišla je na stranu domaćeg sastava, koji je uz dosta sreće uknjižio tri boda. čime se izjednačio sa vodećim dvojcem Alfom i Slobodom.

Susret su bolje otvorili gosti koji su i prvi ozbiljnije zaprijetili. Ozren Savić je u 30. minuti bio blizu, ali je njegov odličan šut odbranio Stefan Đakušić. Kazna je stigla pet minuta kasnije, kada je mrežu Lakića zatresao Stefan Dujaković.

Dobar fudbal viđen je i u drugom poluvremenu, sjevalo je s obe strane a konačnih 2:0 postavio je kapiten Ognjen Škorić pet minuta pred kraj utakmice, nakon greške gostujućeg vratara. Laktaši danas mogu žaliti za propuštenim prilikama ali i suđenjem, kojim nikako ne mogu biti zadovoljni. U narednom kolu dočekujemo Ljubić, dok će Jedinstvo u goste Slobodi, pišpe Fejsbuk stranica FK Laktaša.

JEDINSTVO - LAKTAŠI 2:0]

JEDINSTVO: Đakušić, Tučić, Paspalj, Kovačević, Pivač, Nedić, Ilić (od 79' Ećimović), Škorić, Dujaković, Vučić (od 60' Huskić), Lazić (od 92' Krstić). Trener: Boris Savić

LAKTAŠI: Lakić, Telić, Bajić, Šavija, Radetić, Savić O (od 56' Matić), Bursać, Lekić (od 56' Šipovac), Banjac (od 68' Popović), Savić S, Keleman. Trener: Miljan Bajić

Jedinstvo - Laktaši / Foto: Fejsbuk FK Laktaši

Sloboda 0 : 0 Alfa Modriča
Jedinstvo 2 : 0 Laktaši
Ljubić 1 : 2 Borac
Sloga(S) 2 : 2 Omarska