Želji bodovi u Bijeljini

U sedmom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine u Bijeljini su igrali Radnik i Željezničar. Gosti su slavili sa 0:2.

RADNIK - ŽELJEZNIČAR  2:0 (0:2)

Radnik: Lučić, Blaić, Franić, Arnautović, Beširević, Srećković, Peco, Glišić, Đurić, Šerbečić, Merajić.

Željezničar: Kjosevski, Kajkut, Blagojević, Bogičević, Stanić, Zakarić, Zajmović, Šabanadžović, Zeba, Projić, Velić.

TOK MEČA

Počeo i meč u Bijeljini. Pratimo dešvanja na Gradskom stadionu.

Penal za Željezničar u Bijeljini. Zeba precizan. Željo vodi sa 0:1.

Zbog povrede Kajkut izašao, ušao Beganović (Željezničar).

Tvrda utakmica u Bijeljini nakon što je Željezničar stigao do prednosti.

Žuti karton zaradio Srđan Stanić.

Gooooooooooooooooooool: Zakarić pogađa za 0:2.

Počelo drugo poluvrijeme. Od 46. u igri je Filip Stojanović umjesto  Darka Arnautovića, u timu Radnika.

Ramović u 58. minuti  mijenja Zebu, kod Željezničara,  u 59. Bradonjić mijenja Srećkovića u timu Radnika.

Željezničar bolji i mirno čuva prednost.

66' Prodor Stojanovića i novi korner za domaće. Đurić je napustio teren, a umjesto njega je u igri Hadžić.

Željezničar se uspio odbraniti.

62' Domaći traže penal nakon kornera, ali nakon svega samo korner za Radnik.

64' Još jednom domaći traže jedanesterac, Grbić ponovo ne pokazuje na bijelu tačku.

Željezničar sa deset igrača.Isključen Beganović. Nema promjene rezultata i dalje je 0:2.