Po pet medalja svakog sjaja za Famos

Željko Šiljegović sa kadetskim osvajačima medalja

Džudo klub Famos iz Vojkovića osvojio je 15 medalja na ovog vikenda održanom takmičenju u Bijeljini u organizaciji Džudo kluba Panter.

Sa 15 medalja Famos je zauzeo drugo mjesto u generalnom plasmanu, odmah iza zvorničkog Džudo kluba Soko, ali su Zvorničani imali znatno više takmičara od Famosa, dok je treće mjesto pripalo Slovenu iz Rume.

Zlatne medalje su osvojili kadeti Lav Divljan, Vuk Elez, i Igor Vračar, te stariji pionir Marko Ždrale, i mlađa pionirka Lana Bjelica.

Srebro je pripalo kadetkinjama Mili Petrović i Maji Bjelici, te poletarcima Marku Drakulu, Saši Šehovcu i Ivanu Crnovčiću, dok su bronze osvojili stariji pionir Dražen Ivanović, mlađi pioniri Maja Milić i Vuk Ćosović, te poletarci Milorad Kezunović i Mia Milić.

Na ovom izuzetno jakom međunarodnom turniru, jednom od najjačih u regionu nastupilo je više od 600 takmičara iz 9 klubova.