16.09.2017 Administrator DC

Živi prenos utakmica Prve lige Republike Srpske

U 16 časova i 30 minuta počinju mečevi 6. kola Prve fudbalske lige Republike Srpske. Imamo reportere na svim stadionima. Prenos će početi u 16 i 30, a do tada ćemo imati i sve sastave. U našem glavnom meniju, među rezultatima, imaćete i samo rezultate, bez tekstualnih opisa. Dešavnja na meču biće pisana ispod svake od utakmica, da bi lakše pratili sve...Ostanite sa nama.

Bijeljina: Zvijezda 09 - Sloga 4:0 (2:0)
Stadion u Etno selu Stanišić
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Pomoćnici: Zoran Radaković (Prijedor) i Željko Čelica (K.Dubica)
Četvrti sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Delegat: Radenko Borić (Milići)
Kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka)

Zvijezda 09: Lakić, Guzija, Mahmutović, Krajišnik, Rakić, Stanić, Vučić, Đukić, Filipović, Mazić, Bajić. Rezerve: Kolak, Bogičević, Tojčić, Dojčinović, Albijanić, Hadžić, Nikolić,. Trener: Mile Lazarević.

Sloga: Matović, Janković, Andrić, Hadžimujić, Mijić, J.Lukić, B. Lukić, Blagojević, N. Ilić, S. Ilić, Hozoić. Rezerve: Jupić, Šiljić, Šekanović, Alčić, Radovanović. Trener: Vedarn Sofić.

Zvijezda 09 vodi sa 1:0.

Zvijezda vodi sa 2:0. I drugi golo je postigao Dragiša Stanić.

Igra se 60 minut meča. Zvijezda 09 mirnom igrom čuva prednost od 2:0.

Goooooooooooooool. Zvijezda 09  vodi sa 3:0. Strjelac Dragiša Stanić sa bijele tačke.

Zvijezda 09 u Etno selu Stanišić povela sa 4:0. Gol je u 90. minuti postigao Stefan Rakić.

Prijedor: Rudar - Slavija 1:1 (1:1)
Gradski stadion
Sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Pomoćnici: Gojko Crnobrnja i Milan Dujaković (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Delegat: Milan Vuksan (Banja Luka)
Kontrolor: Dragiša Đurić (Bijeljina)
Rudar Prijedor: Petrović, Ćatić, Lolić, Šakić, Vojnović, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Jandrić, Marić, Davidović. Rezerve: Jakupović, Rokvić, Gavranović, Popović, Vejnović, Šarac.
Slavija: Butorović, Cicović, Milenković, Stojanović, Berjan, Marković, Prutina, Antić, Govedarica, Popović, Veljović. Rezerve: Nedžibović, Babić, Popovac, Hasković, Tanaka. Trener: Dragan Radović.

Počelo u Prijedoru.

Gooooooooooooooooool. Rudar vodi sa 0:1 .

Slaba posjeta u Prijedoru. Vrijeme za igru idealno.

Goooooooooooooooooool. Slavija poravnala na 1:1. Strelac Berjan.

Igra se drugio dio meča i u Prijedoru.

Igrač Rudar Prijedora Lolić nije pogodio sa bijele tačke. Golman Slavije zaustavio njegov šut.  Ostaje 1:1.

Završeno u Prijedoru. Slaba utakmica.

Mrkonjić Grad: Sloboda - Kozara  3:0 (1:0)
Stadion Luke
Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Pomoćnici: Davor Maksimović (Doboj) i Goran Ilinčić (Prijedor)
Četvrti sudija: Dražen Vasiljević (Doboj)
Delegat: Radenko Stanojević (Ugljevik)
Kontrolor: Zoran Taborin (Zvornik)

Sloboda: Ilić, Jekić, Topić, Đukarić, Lazendić, Vuković, Gračanin, Perović, Sladojević, Malinović, Mirković. Rezerve: Mitrić, Antić, Stijepić. Trener: Čedomir Ćulum.

Kozara: Bojanić, N. Babić, Ismail, Petrović, Glišić, Stamenković, Zečević, Paštar, Milojević, stjepanović, Kovljen. Rezerve: Vuković, R. Babić, Og. Petrović (mlađi), Majetić, Tomaš, Feher, Popović. Trener: Borče Sredojević.

Gooooooooooooooooool. Pogodio Đukarić za 1:0.

Penal za Slobodu u 27. minuti nije iskoristio Mirković. Golman Bojanić zaustavio njegov šut.

Goooooooooooooooool. Sloboda vodi sa 2:0 strelac Perović iz slobodnog udarca.

Goooooooooooooool. Topić pogodio za 3:0.

Zvornik: Drina - Željezničar Sport Tim  1:1 (0:0)
Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Slaven Tatić (Srbac)
Četvrti sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Delegat: Miroslav Vuković (Gacko)
Kontrolor: Brane Jekić (Doboj)
Drina: Vićić, Majlović, Musić, Vasiljević, Stjepanović, Kikić, Stupar, Jokić, Kostić, Molerović, Ćulum. Rerezve: Bogićević, Krsić, Lupić, Marković, Dukić, Matić. Trener: Veljko Cvjetinović.
Željezničar Sport tim: Kukrika, Čolić, Pavlović, Šaula, Bosančić, Marković, Jokanović, Malić, Petković, Bilal, Kuzmanović. Rezerve: Pupovac, Tadić, Ručićić, Krunić, Šatara, Lukić, Nježić. Trener: Branislav Krunić.

Nema golova ni u Zvorniku. I dalje je 0:0.

Zanimljivo u Zvorniku. Domaćin promašio penal. Čulum tukao preko gola. Žuti karton dobio je Kostić iz Drine, a domaćin je pogodio i stativu. Rezultat i dalje 0:0.

Gooooooooooooooooooooooool. Od 52. minute Drina golom Jokića,a nakon akcije u kojoj su učestvovali Stjepanović i Ćulum vodi sa 1:0.

Gooooooooooooooooooool.Branislav Krunić poravnao na 1:1. Ušao u igru umjesto Kuzmanovića,

Završeno u Zvorniku 1:1.

Foča: Sutjeska - Tekstilac 1:1 (0:1)
Sudija: Danijel Pajić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković (Bijeljina) i Bojan Rakić (UGljevik)
Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)
Delegat: Milenko Đurić (Modriča)
Kontrolor: Boro Elčić (Istočno Sarajevo)

Sutjeska: Jovičić, Limić, Lukić, Rašević, Milutinović, Mojović, Ivanović, Drakul, V. Ivanović, Danilović, Milić. Rezerve: Milanović, Jojić, Lazarević, Sekulić, Lazović, Prodabović. Trener: Srđan Bajić.

Tekstilac Kort: Pećić, Marić, Jolović, Šuričić, Perić, Milaković, Susaković, Ćorić, Komlenović, Duspara, Zarić.Rezerve: Pejić, M.Brković, Simić, S. Brković, Vugdalić. Trener: Mirko Stojić.

Počelo u Foči.

Igra se 7. minut u Foči ,dobra prilika za domaći, tim sa lijeve strane ubacio Ivanović , a Raševic zamalo zakasnio da pošalje loptu u mrežu gostiju iz Dervente.

Slobodan udarac izveo Mojović iskosa sa 18 metara a golman gostiju Pećić krajnjim naporom izbio loptu ispod prečke u polje.

Apsolutna terenska inicijativa Sutjeske, gosti svi na svojoj polovini terena,grčevito se brane.

igra se 19. minut u Foči .Gosti nakon brzog kontranapada u stopostotnoj prilici, Đuričić  sa 16 metara sam, neometan šutira pored gola Sutjeske.

U 32 minutu ponovo se propisno obrukao gostujući napadač Đuričić.  Sa lijeve strane ga je idealno uposlio Milaković, a on  sa pet  metara šalje  loptu nebu pod oblake.

Gooooooooooooooooo. 0:1 u Foči 35. minut.  Katastrofalna greška  Limića na lijevoj strani,  lopte se dočepao Milaković i sa preko 25 metara lobovao istrčalog golmana Fočaka Jankovića.

Počelo drugo poluvrijeme u Foči.

Foca. U 56 minut gosti nakon brzog kontranapada mogli udvostručiti prednost. Susaković šutirao iskosa sa desetak metara preko gola Sutjeske.

U Foči 63 minut. Nakon velike gužve u kaznenom prostoru Dervenćanja šutirao Mojovic,  pokraj gola. Izmjena u Sutjesci od 64.  minuta u igri Lazarevic umjesto Vida Ivanovicća.

Pritisak Sutjeske.U  65. minuti šut Mojovića sa 16 metara brani gostujuci golman Pećić.

Udarac Danilovića sa 18 metara ponovo brani Pećić. Izmjena u Sutjesci od 67. minuta umjesto Lukića u igri Radović.

U Foči  se igra72. minut.  Fer i korektno, tek prvi žuti karton na utakmici dobio je  Mojović zbog nesportsko ponasanja.

Gooooooooooooooool. Izjednačenje u Foči. Dubinsku loptu u kaznenom prostoru gostiju prihvatio Danilović i pogodio desni donji ugao gola Tekstilca 76 minut. Neposredno prije toga Mojović pogodio prečku gola Tekstilca.

Pritisak Sutjeske, u 79. minuti nakon ubacivanja Marka Ivanovića gostujuci igrac Ćorić umalo nije pogodio svoju mrežu.

Mojović nakon solo prodora u 82. minuti ulazi u kazneni prostor, šutira iskosa sa desetak metara, pored lijeve stative gostujuceg gola.

Janja: Podrinje - Napredak DŠ 2:1 (1:1)
Stadion u Janji
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Pomoćnici: Tomislav Gračanin (Banja Luka) i Darko Đekanović (Kotor Varoš)
Četvrti sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Delegat: Milorad Pisić (Zvornik)
Kontrolor: Duško Joškić (Prijedor)

Podrinje: S. Đurić, A. Đurić,Jusufović, Barjektarević, Hamzić, Đokić, Vujić, Arnautović, Sajtanović, Čebić, Karjašević. Rezerve: Radić, Dđ. Redđiž, Mulamustafić, Došlo, Stjepanović, Beširević. Trener: Senad Hadžić.

Napredak: Arnautović, Biberdžić, Trifković, Sladoje, Mijailović, Pantić, Zarić, Marić, Jovanović, M. Stojanović, Matić. Rezerve: Savić, T.Stojanović, Jevtić, Petrović, Veselinović, Lukić, Simić. Trener: Miodrag Jevtić.

Velika prilika u 3. minuti  za Podrinje ...Na ubačaj Sajtanovica ,Bajraktarevic za malo pored gola..

Goooooooooooooool: 1:0 za Podrinje 15. minut...Na ubačaj Bajraktarevića loptu u gol sprema Sajtanović.

Gooooooooooooooooooool Igra se 27.minut.  Na ubačaj iz kornera Jovanović glavom salje loptu u mrežu  Podrinja za 1:1 .

Poluvrijeme .

Počelo drugo poluvrijeme :Dvije izmjene u Podrinju...U igri su Došlo i Stojanović umjesto Čebića i Bajraktarevića  ...

55 minut. Veliki pritisak Podrinja i dvije izvrsne šanse, ali i dalje 1:1

Janja, 63. minut i  100% šansa za Napredak, ali Matić šalje loptu preko gola... I dalje  je 1:1

Goooooooooooool. Vujić pogodio. Podrinje vodi sa 2:1.