Kadeti Zvijezde 18 puta tresli mrežu Napretka

Mario Malinović

Kadeti Zvijezde 09 bili su nemilosrdni u petom kolu Omladinske lige BiH grupa Sjever B.

Potpuno nestvarno zvuči rezultat 18:0, a upravo su oni tim rezultatom savladali Napredak iz Donjeg Šepka.

Na poluvremenu je bilo 7:0, a u nastavku su postigli još 11 pogodaka za, pretpostavljamo, već sada najubjedljiviju pobjedu sezone.

Pet pogodaka je dao Nemanja Rakić, četiri gola je postigao Aleksa Vintonji, tri Mario Malinović, zatim Mateja Božić i Slobodan Tomić dva, i David Rukavina. Jedan gol postigao je i Mihajlo Lazarević u sopstvenu mrežu

ZVIJEZDA 09 - NAPREDAK 18:0 (7:0)