Sedam medalja za Slaviju na Noći šampiona u Bijeljini

Karatisti Slavije osvojili su sedam medalja na ovog vikenda održanoj Noći šampiona u Bijeljini.

Sokolovi su od sedam medalja osvojili dva zlata, jedno srebro i četiri bronzane medalje. Zlato je pripalo Draganu Tamburu u kategoriji do 61 kilograma, te Ivani Spasojević u kategoriji do 53 kilograma.

Srebro je osvojio Maksim Avramović u kategoriji do 70 kilograma, dok su bronze osvojili Jovana Ćuk u kategoriji preko 59 kilograma, Marina Kurteš do 54 kilograma, te Teodora Perić u seniorskim katama, odnosno Lana Dragičević u katama za djevojčice do 9 godina.

- Bila je ovo odlična provjera pred Prvenstvo BiH koje se krajem mjeseca održava u Mostaru. Čestitam svim svojim takmičarama na rezultatima, a ovo je samo potvrda kvalitetnog i uspješnog rada u našem klubu, rekao nam je trener Karate kluba Slavija, Dejan Vukadin.

Na Noći šampiona učestvovalo je 750 takmičara iz 58 klubova i sedam država.