XS
SM
MD
LG

Prva liga Republike Srpske: Zvijezda na komšijskom gostovanju

Sedmo kolo Prve lige Republike Srpske vodeću ekipu prvoligaškog karavana, Zvijezdu 09, vodi u komšijsko gostovanje kod Napretka iz Donjeg Šepka.

Utakmica se igra u subotu od 16,00, kada se igraju i ostali mečevi, izuzev duela u Derventi gdje igraju Tekstilac i Podrinje, a on se igra u istom terminu, ali u petak.

Pogledajte i službena lica svih utakmica:

Petak, 16,00

Derventa: Tekstilac - Podrinje
Gradski stadion 
Sudija: Slađan Došlo (I.Sarajevo)
Pomoćnici: Đorđe Grubačić (I.Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica)
Četvrti sudija: Slavoljub Gogić (I.Sarajevo)
Delegat: Mlađan Vidačković (Banja Luka) 
Kontrolor: Siniša Radić (Laktaši)

Subota, 16,00

Donji Šepak: Napredak - Zvijezda 09 
Stadion u Donjem Šepku
Sudija: Danijel Pajić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković (Bijeljina) i Bojan Rakić (Ugljevik)
Četvrti sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Delegat: Miroslav Vuković (Gacko)
Kontrolor: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo)

Laktaši: Željezničar - Sutjeska
Stadion u Laktašima
Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)
Pomoćnici: Davor Maksimović (Doboj) i Božidar Rustić (Gradiška)
Četvrti sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor: Radiša Vrhovac (Laktaši)

Gradiška: Kozara - Drina
Gradski stadion
Sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Pomoćnici: Tomislav Gračanin i Milan Dujaković (Banja Luka)
Četvrti sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Delegat: Dragan Simić (Šamac)
Kontrolor: Duško Pekija (Prnjavor)

I.Sarajevo: Slavija - Sloboda
SRC Slavija
Sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Pomoćnici: Zoran Radaković (Prijedor) i Željko Čelica (Kozarska Dubica)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Gradimir Stojadinović (Foča)
Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje)

Doboj: Sloga - Rudar
Stadion Luke
Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Slaven Tatić (Srbac)
Četvrti sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Delegat: Željko Grbić (Banja Luka)
Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina)


Željezničar Sport team : Zvijezda 09
Kozara : Tekstilac Kort
Slavija : Napredak
Sloga : Podrinje
Rudar Prijedor : Sutjeska
Sloboda : Drina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zvijezda 09 10 7 2 1 23
2 Tekstilac Kort 10 5 4 1 19
3 Rudar Prijedor 10 5 4 1 19
4 Drina 10 5 4 1 19
5 Podrinje 10 5 1 4 16
6 Sloboda 10 5 0 5 15
7 Slavija 10 3 5 2 14
8 Željezničar Sport team 10 4 1 5 13
9 Napredak 10 2 2 6 8
10 Sutjeska 10 1 4 5 7
11 Sloga 10 0 5 5 5
12 Kozara 10 1 2 7 5