Goooooooooooooool. Sloga povela golom Jove Lukića,

Sjajnu priliku propustio Jovo Lukić, napadač Sloge.

Istočno Sarajevo: Slavija - Sloboda MG 1:0 (0:0)

Slavija: Butorović, Cicović, N.Pušara, Babić, Marković, Prutina, Antić, Govedarica, Tanaka, Popović, Veljović

Na klupi su: Taušan, Stojanović, Berjan, Popovac, Nedžibović, Ajdinović, Hasković

Sloboda MG: Ilić, Jekić, Malbašić, Đukarić, Lazendić, Vuković, Gračanin, Perović, Sladojević, Malinović, Mirković

Na klupi su: Mitrić, Topić, Sladojević, Antić, Vučković, Stijepić

U 6. minuti Pušara (Slavija) iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Slavija ima terensku inicijativu,ali nema glova.

Žuti karton Marković (Slavija).

Goooooooooooooooooooool. Pogodak Govedarice za vođstvo Slavije. Centaršut sa lijeve strane,a Miljan Govedarica glavom šalje loptu u mrežu.

Gradiška: Kozara - Drina 0:1
Gradski stadion

Kozara: Bojanić, Babić, Ismaili, Glišić, Paštar, Feher, Aljetić, S.Popović, Milojević, Stjepanović, Kovljen

Na klupi su: Vuković, N.Popović, Petrović, Hamzić, Stamenković, Tomaš, Zečević

Drina: Vićić, Musić, Vasiljević, Dukić, Stjepanović, Kikić, Stupar, Jokić, Kostić, Molerović, Ćulum

Na klupi su: Bogićević, Simić, Damjanović, Krstić, Marković, Matić, Kolaković

Početna inicijativa Kozare, Stjepanović nabacuje slobodnjak, pa korner, ali bez veće šanse

10. minut, Drina se oslobodila, ali je igra oba tima između dva šesnaesterca

14. min. odličan prodor centaršut Kovljena, ali Feher izblokiran

Napad Kozara,ali  sa dvadeset metara šut pored gola

17. Kovljen sa dvadeset metara, golman Drine siguran.

27. igrač Drina nespretno glavom nakon ubačaja sa desne strane

Odličan šut  igrača sa deset metara iskosa, Bojanić brani.

29. Kovljen sa dvadeset metara, golman siguran.

32.Ispred igrača Drine brži Bojanić nakon centaršut s desne strane.

38. Kovljen opet, sa dvadeset, ovaj put preko gola

Glišić sa 14, golman zadnjim naporom izbacuje ispod prečku u korner

40. golman Drine povreda kod intervencije, zatim se Ismaili smotao i nije šutnuo sa peterca.

60. Milojević (Kozara) preko gola sa ivice šesnaesterca.

76. Feher-Tomaš izmjena.

78. Stamenković sa ruba šesnaesterca zamalo kraj gola.

80. Tomaš šut, golman siguran.

0:1. Pobjeda Drine.

Laktaši: Željezničar - Sutjeska 1:0

Željezničar: Kukrika, Čolić, Pavlović, Šaula, Šatara, Bosančić, Marković, Jokanović, Malić, Petrković, Bilal

Na klupi su: Pupovac, Tadić, Vukelja, Krunić, Ostojić, Kuzmanović, Lukić

Sutjeska: Jovičić, Limić, Dačević, Rašević, Milutinović, Mojović, M.Ivanović, Drakul, Danilović, Milić, Perišić

Na klupi su: Milanović, Jojić, Radović, Sekulić, V.Ivanović

Željezničar vodi sa 1:0. strelac je bio Bojan Desančić. Prije gola se igralo između dva šesneterca, a nakon gola Željezničar agilniji i bolji.Bilal je pogodio stativu iz slobodnog udarca,a Marković propustio dobru priliku.

Željezničar ima terensku inicijativu. Priliku je propustio Jokanović,a u 60 minuti umjeto Šatare ušao je Krunić.

Donji Šepak: Napredak - Zvijezda 09  2;3 (1:1)

Napredak: Biberdžić, Trifković, Mijailović, Sladoje, Zarić, Jevtić, Mitrović, Jovanović, Marić, Matić

Zvijezda: Lakić, Babić, Mahmutović, Krajišnik, Stanić, Huseinbašić, Vučić, Filipović, Tripković, Mazić, Bajić  Trener:

Na klupi su: Kolak, Guzijan, Bogićević, Tojčić, Albijanić, Hadzić, Đukić

U Donjem Šepku poluvrijeme. Rezultat je 1:1. Domaći poveli,a gosti stigli do poravnanja.

Gooooooooooooooooool. Zvijezda 09 povela sa 1:2.