Psuje Marko (ili Mario) i nakon isključenja

Željezničar Sports tim  je u jučerašnjoj utakmici sedmog kola Prve lige Republike Srpske porazio Sutjesku iz Foče rezultatom 1:0. Strijelac pobjedničkog gola bio je Bosančić u 27. minuti utakmice, a gosti su u 78. minuti susreta ostali sa igračem manje zbog isključenja Marka  Ivanovića koji je nakon toga okrenuo ka publici i rekao  ...... vam mater svima.

To stoji i u izvještaju delegata Jovice Đokića iz Bijeljine.

''U 78. minuti igre gostujući igrač broj 14 Ivanović Marko dobio drugu javnu opomenu, te mu je pokazan crveni karton. Po izjavi četvrtog sudije koji je bio u neposrednoj blizini, isti se nesportski ponio, te opsovao (..... vam mater svima) u pravcu publike na tribinama i klupe sa rezervnim igračima domaće ekipe. Prethodno je u 45. minuti igre zaradio javnu opomenu (nesportsko ponašanje povlačenje za dres domaćeg igrača broj 11)'', napisao je Đokić.

Doduše, mogao bi i delegat da povede računa o kom je igraču riječ...U zapisiniku nema Marija...Piše tamo da je broj 14 imao MARKO ivanović...