Prva liga Republike Srpske nastavlja se ovog vikenda utakmicama devetog kola. Živi tekstualnio prenso ide od 15 časova.
Službena lica za 9. kolo:
Derventa: Tekstilac - Zvijezda 09
Stadion u Derventi
Sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Pomoćnici: Ranko Vulić i Strahinja Vuković (oba Trebinje)
Četvrti sudija: Aleksandar Njegomirović ( Prnjavor)
Delegat: Dragomir Đajić (Istočno Sarajevo)
Kontrolor Milan Lukić (Zvornik)
Krupa na Vrbasu: Željezničar Sport Tim - Napredak
Stadion Krupe
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Pomoćnici: Davor Maksimović (Doboj) i Željko Čelica (Kozarska Dubica)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor)
Kontrolor: Duško Joškić (Prijedor)
Gradiška: Kozara - Podrinje
Gradski stadion
Sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Pomoćnici: Željko Dragojević i Siniša Ivančević (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Delegat: Milenko Đurić (Modriča)
Kontrolor: Dragan Vasiljević (Doboj)
Istočno Sarajevo: Slavija - Sutjeska
SRC Slavija
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Pomoćnici: Tomislav Gračanin i Gojko Crnobrnja ( oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Delegat: Miroslav Vuković (Gacko)
Kontrolor: Zoran Taborin (Zvornik)
Doboj: Sloga - Drina
Stadion Luke
Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Pomoćnici: Branimir Đermanović (Čelinac) i Milan Dujaković (Banja Luka)
Četvrti sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor: Dragiša Đurić (Bijeljina)
Prijedor: Rudar - Sloboda MG
Gradski stadion
Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Četvrti sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Delegat: Željko Grbić (Banja Luka)
Kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka)
FK Drina Zvornik
Zvijezda 09 | 6 : 2 | Željezničar Sport Team |
Tekstilac Kort | 0 : 0 | Kozara |
Napredak | 0 : 0 | Slavija |
Podrinje | 0 : 1 | Sloga |
Sutjeska | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
Drina | 1 : 1 | Sloboda |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Zvijezda 09 | 22 | 15 | 6 | 1 | 51 | |
2 | Rudar Prijedor | 22 | 14 | 7 | 1 | 49 | |
3 | Drina | 22 | 10 | 8 | 4 | 38 | |
4 | Slavija | 22 | 9 | 9 | 4 | 36 | |
5 | Tekstilac Kort | 22 | 9 | 7 | 6 | 34 | |
6 | Podrinje | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | |
7 | Željezničar Sport Team | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | |
8 | Sloboda | 22 | 8 | 2 | 12 | 26 | |
9 | Sutjeska | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 | |
10 | Kozara | 22 | 3 | 9 | 10 | 18 | |
11 | Sloga | 22 | 3 | 7 | 12 | 16 | |
12 | Napredak | 22 | 3 | 5 | 14 | 14 |