Pomoćnici: Ranko Vulić i Strahinja Vuković (oba Trebinje)
Četvrti sudija: Aleksandar Njegomirović ( Prnjavor)
Delegat: Dragomir Đajić (Istočno Sarajevo)
Kontrolor Milan Lukić (Zvornik)

Tekstilac: Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Perić, Milaković, Susaković, Ćorić, Komlenopvić, Zarić. Rezerve: Pejić, m. Brković, Soimić, Đekić, Duspara, S. Brković. Vugdalić. Trener: Marko Stojić.

Zvijezda: Lakić, Babić, Guzijan, Bogićević, Tojčić, Huseinbašić, Vučić, Hadžić, Filipović, Tripković, Bajić. Rezerve: Kolak, Rakić, Stanić, Dojčinović, Albijanić, Đukić, Nikolić. Trener: Mile Lazarević.

U toku 11. minut susreta. Početno ispitivanje snaga, bez prilika i na jednoj i na drugoj strani.

20. minut u toku , i dalje bez prilika.

U 33. minutu prvi udarac Zvijezde u okvir gola. Šutirao je Huseinbašić sa 18 metara,  pravo u golmana domaćih.

U 43 minutu domaći su ozbiljno zaprijetili, ali je Lakić odbranio udarac sa 10 metara.

Kraj prvih 45 minuta. Rezultat 0 0. Borbena utakmica bez puno prilika za gol.

Sjajna intervencija Lakića u 61. minutu. Domaći su zaprijetiki udarcem sa 20 metara, ali je mladi i sjajni golman gostiju  Lakić napravio paradu i sačuvao gol.

U toku 75. minut utakmice. Tekstilac je imao jos jednu izglednu priliku ali je golman Zvijezde jos jednom  sjajno odbranio.

U toku 81. minut Sjajna prilika za Zvijezdu. Stativu je pogodio Hadžić.

Završena utakmica u Derventi. Tekstilac Zvijezda 0:0. Pravi prvenstveni meč u kome gosti znatno oslabljeni nisu uspjeli triumfovati.

Krupa na Vrbasu: Željezničar Sport Tim - Napredak 3:0 (1:0)
Stadion Krupe
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Pomoćnici: Davor Maksimović (Doboj) i Željko Čelica (Kozarska Dubica)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor)
Kontrolor: Duško Joškić (Prijedor)

Željezničar:Kukrika, Pavlović, Šaula, Tadić, Bosančlić, Marković, Jokanović, Malić, Petković, Bilal, Kuzmanović. Rezerve: Popović, Kević, Nježić, Šatara, Krunić, Ostojić,Liukić. Trener: Branislav Krunić.

Napredak: Maksimović, Trifković, Mijailović, Sladoje, Pantić, Javtić, Mitrović, Matić. Rezerve: Arnautović, T. Stojanović, Lukić, Petrović, Biberdžić, Veselinović, M. Stojanović. Trener: Miodrag Jevtić.

4. Gooooooooooooool. Željezničar golom Markovića poveo sa 1:0.

Željezničar bolji,ali ne uspijeva da poveća prednost.

Željezničar poveo sa 2:0. Pogodio Bosančić. Igra se 47. minut.

GOOOOOOOOOOOL. Bosančić postiže treći gol za Željezničar, u 53. minuti.

Gradiška: Kozara - Podrinje 0:2 (0:1)
Gradski stadion
Sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Pomoćnici: Željko Dragojević i Siniša Ivančević (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Delegat: Milenko Đurić (Modriča)
Kontrolor: Dragan Vasiljević (Doboj)

Kozara: Bojanić, O. Petrović (junior), O. Petrović, Glišić, Stamenković, Tomaš, Paštar, Petković, Aljetić, Popović, Kovljen. Rezerve: Vuković, R. Babić, N. Babić, Majetić, Feher, Milojević, Gvozden. Trener: Siniša Đurić.

Podrinje:Radić, Đurić, Jusufović, Vujić, Arnautović, Mulamustafić, Došlo, Stjepanović, Sajtanović, Čebić, Karjašević. Rezerve:  Đurić, Bajrektarević, Gligić,  Redžć, Dokić, Dervišević, Beširović. Trener: Senad Hadžić.

Prvih deset minuta bez šansi, sve se odvija između dva šesnaesterca

Pokušaj Glišića glavom, ali preko gola, 9. min.

20. Tomaš iz slobodnog sa lijeve strane, ali golman siguran

21. minut FK Kozara - Podrinje (Janja) 0-1, strelac D. Došlo.

22. Stamenković nakon ubačaja petkovića sa pet metara glavom pored gola

Kozara nakon primljenog gola mnogo bolja, ali bez konkretne prilike. Gosti nakon pet minuta umirili napade Kozare

32. pokušaj Došla iz daljine, ali neprecizno

33. identičan pokušaj Došle

35. prekid zbog povrede Jusupovića.

Vratio se Jusupović u igru.

38. Karjašević sa deset metara nakon kontre, Bojanić sjajno brani, a Sajtanović sa pet metara pogađa stativu.

43. Kovljen nakon slobodnog sa dvadeset metara u ruke golmana.

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice 9. kola I lige Republike Srpske FK Kozara - Podrinje (Janja) 0-1 (21. min. Došlo D.)

Izmjene u Podrinju .Izašli  Stjepanović i Sajtanović,a ušli Redžić i Dokić.

57. Vujić mlak pokušaj sa šesnaest, Bojanić siguran​.

Izmjena kod Kozare. Ušao Feher, izašao Kovljen.

69. nakon perioda mirnije igre odličan šut Glišića sa ivice šesnaesterca ali pored gola.

Dva kornera za redom za Kozaru, šut Fehera izblokiran.

73. kontra Podrinje Vujić iskosa pored Bojanića.

76. Milojević  ( Kozara) sa dvadeset metara, ali golman hvata​.

81. F. Vujić (Podrinje)  žuti karton​.

87. minut, 0-2  F. Vujić.  Brza kontra, sam pred golmana Kozare i lako pogađa mrežu.

Feher odlična lopta od Glišića na deset metara, ali odbrana spašava​

Istočno Sarajevo: Slavija - Sutjeska  3:1 (3:0)
SRC Slavija
Sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Pomoćnici: Tomislav Gračanin i Gojko Crnobrnja ( oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Delegat: Miroslav Vuković (Gacko)
Kontrolor: Zoran Taborin (Zvornik)

Slavija: Butorović, Cicović, Milenković, N. Pušara, Popovac, Marković, Prutina, Antić, Govedarica, Tanako, Veljović. Rezerve: Nedžibović, Stojanović, Ajdinović, Hasković, Janković,Bjelka. Trener: Dragan Radović.

Sutjeska: Milanović, Filipović, Lukić, Rašević, Milutinović, Mojović, M. Ivanović, Radović, A. Ivanović,Danilović, Milić. Rerezve: Jovičić, Pavlović, Višnjić, V. Ivanović. Trener: Miljan Radanović.

3.Gooooooooooooooooool. Slavoja povela golom Tanaka Soičire. Nakon kornera Veljović, Tanaka pogodio mrežu.

12.  Slavija ima terensku inicijativu,ali nema uzbušenja pred golovima.

22. Fudbalska uspavankka. Malo uzbuđenja nakon kornera. Ubacio  Veljović , Marković glavom pored gola.

23. Dobra prilika za Sutjesku, Danilović ubacio, Rašević sa dva metra promašio gol, ali je naknadno sviran  ofsajd.

28. minut korner za Sutjesku , lopta izbačena iz 16, a sa 25 metara  probao Nikola Danilović, lijepom paradom Butorović izbija loptu.

29.minut.  Odlična šansa za Slaviju. Amar Prutina povukao loptu, Govedarica šutirao, ali Milanović lijepo odbranio.

30. minuta. Gooooooooooool.Slavija vodi sa 2:0. Korner sa lijeve strane izveo Milenković. Sa prve stative Veljović majstorski pogodio drugu. Jedan igrač Sutjeske izbio loptu, ali sudija pokazao da je prešla gol liniju.

33.minut Nikola Mojović probao sa 30 metara iz slobodnog udarca. Pravo u Butorovića.

38. Opet Mojović sa tridesetak metara iz slobodnog udarca. Lopta odlazi preko gola.

45. Popovac povukao loptu, odigrao dupli pas sa Govedaricom, izašao sam na golmana, ali mu Milanović brani, ali  lopta dolazi pravo na nogu Nemanji Pušari koji lako pogađa.

Mojović pokupio jednu odbijenu loptu ispred gola Slavije i poslao je na pretposlednji red tibina stadiona u Istočnom Sarajevu. Nije bio sada precizan, inače odlični igrač Sutjeske. Nakon toga slab šut Danilovića.

63. Izlazi Nemanja Pušara ulazi Irfan Ajdinović (Slavija).

Slavija zadovoljna sa 3:0 i ne pokušava da  ide naprijed.

Mojović plasirao iz slobodnog udarca sa nekih 23 metra, pored same stative. Bilo je to u 70. minuti.

Gooooooooooooooooool. Sutjeska pogodila. Boško Radović sa lijeve strane ušao prema sredini, šutirao, lopta pogodila nekoga na putu do gola i završila u mreži 3:1.

79. minut. Sjajna prilka za Sutjesku. Trojica sama pred golom, ali  loš pas Danilovića.

Izmjena kod Sutjeske. Ulazi Miljan Pavlović izlazi Marko Ivanović.

Završeno Slavija bila bolja rezultatom 3:1.

Doboj: Sloga - Drina  1:1 (0:0)
Stadion Luke
Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Pomoćnici: Branimir Đermanović (Čelinac) i Milan Dujaković (Banja Luka)
Četvrti sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor: Dragiša Đurić (Bijeljina)

Sloga: Matović, Miljić, Fočić,J.  LukićGavrić, B. Lukić, Blagojević, Pljevaljčić, Ilić, Radovanović, Ristić. Rezerve: Jupić, Andrić, Nikolić, Hozić, Aličić. Trener: Vedran Sofić.

Drina: Vićić, Najlović, Musić, Ćulum, Stjepanović, Kikić, Stupar, Jokić, Kostić, Dragutinović, Krstić. Rezerve: Petrović, Lupić,Molerović, Damjanović, Marković,Matić. Dukić.Trener: Veljko Cvjetanović.

U 21.minutu Miljic dobro šutira ali brani golman Drine.

U 24.minutu žuti karton zaradio Krstić u redovima Drine.

Žuti karton zaradio Fočić iz Sloge.

Žuti karton Blagojević Sloga.

Drina sa igračem manje. U 57.minuti crveni karton . Tačnije  drugi žuti zaradio Milan Krstić.

U 59 . minutu izmjena u Drini, izašao Kostić usao je Dukić,  a 62.minutu izašao je Dragutinović a ušao  Marković.

Goooooolllll u 68. minutu Saša BlagojeviĆ  za vođstvo Sloge 1:0.

Goooooooooooool.Poravnao Ćulum iz Drine.

Prijedor: Rudar - Sloboda MG 1:1 ( 1:1)
Gradski stadion: Novi Grad
Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Aleksandar Smiljanić (Laktaši)
Četvrti sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Delegat: Željko Grbić (Banja Luka)
Kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka)

Rudar Prijedor: Ne. Petrović, No. Petrović, Jakupović, Vojnović, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Gavranović, Popović, Jandrić, Marić. Rezerve: Šarac, Ćatić, Vejnović, Lolić, Šakić, Dekić, Davidović. Trener: Zlatko Jelisavac.

Sloboda MG: Ilić, Stakić, Malbašić, Đukarić, Lazendić, Vuković, Gračanin, Perović,B.  Sladojević, Malinović, Mirković. Rezerve: A. Sladojević, Jekić, Mitrić, Topić, Savanović,. Antić. Trener: Čedomir Ćulum.

Gooooooooooooool.Rudar Prijedor vodi sa 1:0 golom Jaćimovića.  Igra se u Novom Gradu.

Gooooooooooooooool.Sloboda porvanala u 45. minuti. Poluvrijeme.