Široko Širokom u Krupi (video)

Fudbaleri Krupe poraženi su rezultatom 1:2 od ekipe Širokog Brijega  u 11. kolu BHT Premijer lige BiH.

U 15. minuti Krupa dolazi do vođstva. Nakon kornera Ljubenovića, Vukotić glavom postiže pogodak. Gosti su ubrzo izjednačili, u 19. minuti, strijelac je bio Kožul. Široki je imao priliku u 26. minuti da dođe do vođstva ali šut Čabraje odlazi pored gola. Do prednosti gosti dolaze u 31. minutu  kada Ćorić postiže gol za Široki  u 38. minuti.

U drugom poluvremenu nije bilo promjene rezultata, utakmica je završena pobjedom gostiju 1:2.

Krupa - Široki 1:2

FK Krupa: Kutic, Jašaraević, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Savić, Aleksić, Milanović, Marjanović

NK Široki Brijeg:  Bilobrk, Kožul, Matić, Barišić, Ćorić, Čabraja, Čorluka, Menalo, Lončar, Bralić, Marković