Sve smo vidjeli ? Ne nismo !!! U Magnojeviću igrač prosuo kantu sa vodom na sudiju

I kada pomislimo barem na trenutak da smo u fudbalu Republike Srpske vidjeli sve dođe nam nova situacija koja nas razuvjeri.

Sve ono što se u prvih par kola nove sezone događalo na svim terenima sublimirano je u dvadeset minuta igre u Srednjem Magnojeviću gdje su se sastali domaći Magnojević 2001 i Građanski u meču osmog kola Prve opštinske lige Bijeljine grupa Zapad.

Već smo imali situaciju da sude dvojica sudija, jer treći iz (ne)opravdanih razloga nije došao, ali to se dogodilo i na ovom meču jer se Predrag Karaman nije pojavio. Zatim je utakmica kasnila deset minuta jer nije na vrijeme stigao jedan fudbaler domaće ekipe.

Nakon sedamnaest minuta Građanski je došao do prednosti od 2:0, iz kako kažu domaći nedozvoljene pozicije. Opkolili su sudiju što je već viđeno, i onda kreće šou takođe već viđen na terenima. Poslije psovanja, prijetnji, udaranja, šamaranja, kako stoji u izvještaju delegata sa ove utakmice, Nemanje Jovića, utakmica je prekinuta.

Ali kada je utakmica prekinuta dolazimo do nove situacije, koju još nismo imali u fudbalu Republike Srpske. Nakon što je sudija meča Radoslav Lazarević rekao fudbaleru domaćina Dušanu Petriću da utakmica neće biti nastavljena, pomenuti fudbaler je uzeo kantu sa vodom koja je bila pored terena i polio sudiju Lazarevića.

Da li smo sada sve vidjeli ? Vjerovatno nismo, pa ćemo se već u narednim kolima ponovo iznenaditi.

Magnojević 2001 3 : 3 Koridor 2011
Jedinstvo 1 : 1 Polet
Sava 0 : 1 Kovačići 08
Sloga 94 0 : 3 Ljeljenča
OFK Magnojević 3 : 1 Građanski
Panteri 3 : 2 Omladinac