Krupa iščupala bod kod kuće

Krupa i Radnik su u okviru 12. kola Premijer lige BiH podijelili bodove i odigrali neriješeno 1:1. Radnik je bio na korak do pobjede, s obzirom da je imao vodstvo sve do same završnice meča kada je Krupa uspijela poravnati i izvući bod.

Nešto sporiji početak utakmice promijenila je velika prilika za Krupu u 12. minuti kada je Milanović izašao sam pred Lučića, ali ga nije uspio savladati.

Krupa je nastavila imati terensku inicijativu, ali bez ozbiljnijih prilika, da bi se Radnik sredinom prvog poluvremena razigrao i došao do svije dobre šanse, no bez promjene rezultata.

U nastavku prvog poluvremena Krupa je nastavila sa agilnom i dosta boljom igrom, ali im to nije donijelo pozitivan rezultat, pa su obje ekipe na pauzu otišle bez postignutog gola.

I drugo poluvrijeme Krupa je otvorila dobrom prilikom u kojoj se našao Barić, ali je nije iskoristio, da bi samo pet minuta kasnije Radnik došao u prednost golom Jankovića.

Gosti iz Bijeljine su se nakon postignutog gola povukli nazad i fokusirali na čuvanje stečene prednosti, što im je polazilo za rukom, jer Krupa nije uspjela stvoriti dovoljan broj prilika koje bi joj  omogućile eventualno poravnanje.

Ipak, u 85. minuti Krupljani uspijevaju probiti bedem gostujućih fudbalera, doći do izjednačenja i tako postaviti konačan rezultat ovog meča.