Remi u Dubravama

U okviru jednaestog kola Dubrave i Omarska su odigrale neriješeno, 0-0. U prvom poluvremenu viđena je ravnopravna igra i egal utakmica. Omarska je imala više opasnih situacija pred golom Dubrava, od kojih treba izdvojiti dobar šut Rosić Branka, kojeg je ukrotio golman Vasić, te opasan šut Višića, kada je lopta fijuknula kraj stative. Sa druge strane treba izdvojiti odličnu priliku domaćih, ali je golman Jokić odlično intervenisao i sprečio vođstvo Dubrava.

Drugo poluvrijeme je bilo mnogo burnije. Rosić Branko je za svega šest minuta zaradio dva žuta kartona, prvi zbog prekršaja, a drugi zbog simuliranja, tako da su u poslednjih trideset i pet minuta Dubrave imale igrača više, pa su domaći pojačali pritisak prema golu Omarske. Omarska se opredjelila za odbranu gola, u čemu je i uspjela, te je na kraju osvojila vrijedan bod na teškom gostovanju. Domaćin je atakovao čitavo drugo poluvrijeme, ali je dosta griješio, posebno u predaji lopte i nije uspjevao stvoriti konkretnu priliku. Na kraju, duboko u sudijskoj nadoknadi, u 94. minutu, Krecelj se našao u odličnoj siituaciji, odlučio se da pokuša lobovati golmana Dubrava, ali je golman zaustavio njegov pokušaj, tako da je utakmica završena 0-0.

Dubrave su imale više loptu u nogama, a Omarska je imala bolje prilike, tako da je Omarska zadovoljna sa bodom, ali žali i za sva tri. Omarska polako prikuplja bodove i priključuje se ekipama u sredini tabele. U sledećem kolu Oarska dočekuje Slogu iz Trna, a  Dubrave gostuju Borcu u Šamcu.

Dubrave – Omarska 0-0

Sudija: Lazarević Slađan (Petrovo). Gledalaca: 100.

Žuti kartoni: Milaković, Vukajlović, Kisin, Vasić (Dubrave) Pušac, Nišević N, Nišević D (Omarska). Crveni karton: Rosić Branko u 60. minutu(2 žuta)

Dubrave: Vasić, Radosavac, Hadžialagić, Gavrić N, Berić (Demo E), Glišić, Zorić, Milaković (Kumić), Vukajlović, Demo M (Gavrić V), Kisin,

Omarska: Jokić, Nišević N, Zdjelar, Nišević D, Romanić B, Rosić B, Romanić Darko (Anđić), Grahovac, Rosić Đ (Pušac), Višić, Hrvaćanin (Krecelj).

Alfa Modriča 2 : 2 Vranjak
Ozren 4 : 3 Mladost
Sloga(S) 7 : 1 Željezničar
Ljubić 1 : 1 BSK
Jedinstvo 1 : 0 Dubrave
Sloboda 2 : 1 Sloga(T)