Sutjeska najviše profitirala

Fudbaleri Mladosti i Budućnosti igrali su neriješeno 3:3 u posljednjem meču 12. kola crnogorskog šampionata.

Gradski derbi je premašio očekivanja ljubitelja fudbala, obje ekipe jurile su pobjedu, pa će nakon ovakvog epiloga najzadovoljniji biti u taboru Sutjeske.

Nikšićani sada imaju čak osam bodova više od drugoplasirane Budućnosti, dok Mladost nije uspjela da napravi iskorak ka klubovima koji se nalaze u gornjem dijelu tabele.

Duel dva posljednja prvaka naše zemlje je obilovao uzbuđenjima, a na prvi pogodak nije se mnogo čekalo. Ćetković je u 13. minutu iskoristio asistenciju Adrovića i donio vođstvo “romantičarima”.

U nastavku prvog poluvremena došlo je do potpunog preokreta. Melunović se golovima u 23 i 40. minutu postarao da “plavi” povedu, ali uzdrmani domaćin je ipak imao spreman odgovor.

Adrović je dva minuta prije odlaska na odmor izjednačio na 2:2.

Zanimljiv fudbal gledali smo i u drugom dijelu meča. Do nove prednosti Budućnost stiže u 55. minutu preko rezerviste Raičevića, da bi nekoliko desetina sekundi kasnije Novović poravnao i postavio konačan ishod ove sjajne utakmice,piše cdm.me

Budućnost - Mladost / FOTO: Iva Mandić