Vučijak kolo vodi

U derbi utakmici starih rivala još iz petoligaških dana Vučijak je na svom bunjištu savladao ekipu Borca iz Bosanskih Lužana rezultatom 3:1 i tako zadržao lidersku poziciju. Utakmica je bila teška i neizvjesna skoro do samog kraja. Gosti su došli u vođstvo 0:1 preko Miroslava Marinkovića u 32.minutu. Samo sedam minuta kasnije Saša Radić poravnava na 1:1. Domaći su tek u posljednjih deset minuta meča došli do pobjede. Gol za preokret u 39.minutu postiže Davor Tripić. Konačan rezultat 3:1 postavio je Mladen Živković u 88.minutu.

Lidera iz Majevca u stopu prati Hajduk iz Kožuha. Oni su na svom terenu ubjedljivo porazili ekipu Pelagićeva rezultatom 7:3. Malo iznenađenje desilo se u Kladarima Gornjim gdje  je Rudar iz Stanara savladao istoimenog domaćina rezultatom 3:2. Skugrić 1964 je lako prošao kroz Čečavu slavivši protiv domaće Ukrine sa 3:1. Borac iz Osinje je bio bolji od Crkvine 3:0, Mladost je bila ubjedljiva protiv Bratstva sa 4:0, dok je Liješće na svom stadionu porazilo ekipu Trebavca sa 3:2.

VUČIJAK – BORAC (BL) 3:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Marinković u 32, 1:1 Radić u 39, 2:1 Tripić u 82, 3:1 Mladen Živković u 88.minutu. Stadion: ”Polje”. Gledalaca: 30. Sudija: Goran Ilić (Doboj). Pomoćnici: Dragan Ninković i Danko Šljivić (oba iz Doboja). Delegat: Slobodan Vasiljević (Doboj). Žuti kartoni: Užar, Miloš Živković, Tripić, Nikić (Vučijak), Mikač,N.Savić, Kojić, S.Savić, Žarić (Borac Bosanski Lužani).

VUČIJAK: Ninković, Mitrović, D.Starčević, Đukić, Radić, Šumatić (od 62.minuta Nikić), Mladen Živković, Užar (od 46. Bogdanović), Miloš Živković, Gajić, Tripić (od 84. Lukić).

BORAC (BL): Mikač, N.Savić, Bašić (od 86.minuta Mihajlović), N.Pećić, Kojić, Makivić, S.Savić, B.Pećić, Budeša (od 70. Ćorić), Žarić, Marinković.

Igrač utakmice: Mladen Živković (Vučijak)

Kladari Gornji 2 : 3 Rudar
Borac(0) 3 : 0 Crkvina
Vučijak 3 : 1 Borac(BL)
Liješće 3 : 2 Trebavac
Mladost 4 : 0 Bratstvo
Ukrina 1 : 3 Skugrić 1964
Hajduk 7 : 3 Pelagićevo