Spektakl Lalatovića

Strateg Brđana, Nenad Lalatović, važi za jednog od najekscentričnijih trenera u Superligi. To je još jednom pokazao juče tokom završnice duela sa Voždovcem.

Posle velikog preokreta je Čukarički uspeo da pobedi u ‘malom gradskom derbiju’. Do 85. minuta je Voždovac vodio na Banovom brdu, da bi usledio neverovatan preokret.

Prvo je Drinčić zatresao mrežu udarcem direktno iz kornera, da bi Nemanja Milojević u četvrtom minutu nadoknade doneo čitav plen Čukaričkog. Tada je krenulo slavlje, a jedan od najinteresantnijih bio je Lalatović.

Čukarički je u 15. kolu Superlige Srbije posle preokreta savldao Voždovac 2:1, a izjednačenje ‘brđanima’ evrogolom je doneo iskusni vezista Nikola Drinčić,piše hotsport.rs

Navikli smo na Drinčićeve ‘bombe’, ali je danas rešio da nas iznenadi. Pogodio je iz kornera. Doduše pomogao mu je očajnom intervencijom iskusni golman Zoran Popović, ali nema dileme da ovo ulazi u izbor za gol kola. Prelep pogodak Nikole Drinčića možete pogledati na 5:30 snimka: