Vučijak uvećao prednost

Fudbaleri Vučijaka protutnjali su kroz Crkvinu počastivši domaće peticom, slavili su rezultatom 5:0. ovom pobjedom povećali su bodovnu prednost na tabeli pošto je drugoplasirani Hajduk poražen u Mišićima od domaćeg Skugrića 1964 rezultatom 3:1.

Pelagićevo je na svom terenu bilo bolje od ekipe Kladari gornji 3:1. U Donjoj Dubici Bratstvo je uspjjelo da porazi Ukrinu sa 2:0. Rezultatom 1:1 završen je meč u Vranjaku između domaćeg Trebavca i Mladosti iz Dobrinje. Borac iz Lužana je savladao ekipu Liješća 4:2. U komšijskom derbiju Rudar iz Stanara i Borac iz Osinje remizirali su 1:1.

CRKVINA – VUČIJAK  0:5 (1:1)

Strijelci: 0:1 Tripić  u 33, 0:2 Radić u 53, 0:3 Tripić u 68, 0:4 Mladen Živković u 78,0:5 Lukić u 82.minutu.Stadion: Crkvine. Gledalaca: 30. Sudija: Dejan Lazić (Doboj). Pomoćnici: Ammar Omerčić i Dejan Danilović (oba iz Doboja). Delegat: Veseljko Kršić (Doboj). Žuti kartoni: Borojević, Ilinčić (Crkvina).

CRKVINA: Đ.Mitrović, Borojević, Ilinčić, Pisarević, Ćulapović, Čeliković, Bijelić, Perić, Stefanović, Daničić, Božić.

VUČIJAK: Ninković, S.Mitrović, Ristić (od 74.minuta Džabić), D.Starčević, Đukić, Radić, Mladen Živković, S.Starčević, Miloš Živković, Gajić (od 58. Lukić), Tripić.

Igrač utakmice: Davor Tripić (Vučijak)