Kiza ljut na sudije

Share Tweet Share Share Dobojska Mladost je u 14. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine na domaćem terenu savladala banjalučki Borac rezultatom 2:1 i tako preskočila ekipu Zorana Milinkovića na tabeli. Strateg Banjalučana je nakon susreta bio nezadovoljan suđenjem Admira Šehovića i njegovih pomoćnika, ali je čestitao Dobojanima na pobjedi.

''Čestitam Mladosti na pobjedi, to je ono prvo. Ono što sam vidio je da je prvo poluvrijeme bilo u egalu što se igre tiče i jednog i drugog tima. Drugo poluvrijeme je Mladost bila bolja. Postigla je drugi pogotdak, imala je još nekoliko prilika za gol. Mi smo u momentu kad smo izjednačili pali u igri, ali isto je fer reći da nije lako igrati u ovakvim uslovima jer ima ko to ocjenjuje i ko će da da svoj sud, jer neke sudijske odluke posebno sa početka susreta nikako nisu išle u prilog igri'', rekao je trener banjalučkog Borca Zoran Milinković nakon susreta.

Nakon nekompletnog 14 kola banjalučki tim zauzima sedmu poziciju sa 20 osvojenih bodova, a u narednom kolu će ugostiti sarajevski Željezničar.                                                                                                                                                                                                            Edis Škulj/Sport1.ba

Vitez 1 : 1 Željezničar
Mladost 2 : 1 Borac
GOŠK 0 : 2 Sarajevo
Čelik 1 : 4 Široki Brijeg
Zrinjski 3 : 0 Radnik
Sloboda 2 : 2 Krupa